--

--

Velké Meziříčí bere důležitý bod

8

Už 27. kolo MSFL se rozběhlo o prvním květnovém víkendu. Hrálo se o důležité body na špici i spodku tabulku. Důležitý bod urvalo Velké Meziříčí v zápase s rezervou Slovácka.

Červená pro domácí

Domácí šli do zápasu s tím, že potřebují body jako sůl.

Jejich plány ovšem dostaly vážnou trhlivu ve 26. minutě, kdy domácí obránce Mrňa zastavil v šestnáctce unikajícího Koryčana a po zásluze byl vyloučen. Hosté navíc zahrávali pokutový kop, gólman Lacman ovšem penaltu zneškodnil.

Po neproměnené penaltě přišel pro hosty druhý šok koncem poločasu, když se po dlouhém nákopu a dohrané standardní situaci prosadil Puža - 1:0 ve 39. minutě.

Do kabin se tak šlo lépe domácícm.

Domácí berou bod

Obraz hry se nezměnil ani v druhé půli - Velké Meziříčí se dál spíše bránilo a hosté zavírali zámek a tlačili se do koncovky.

Hosté nakonec z převahy ale vytěžili gól Kratochvíly na 1:1 v 63. minutě.

B tým Slovácka mohl výsledek ve druhém poločase otočit, ale Šlechta, Mitrevski ani Koryčam proti skvělému brankáři Lacmanovi neuspěli.

Domácím tak bod zachránil parádní výkon jejich brankáře.

1. FC Slovácko B
Darko Šuškavčevič - asistent trenéra: Bohužel ve Velkém Meziříčí jsme dva body ztratili.