--

--

Vrchovina nestačila v domácím duelu na Hodonín

9

Poslední dubnový víkend byl ve znamení 26. kola MSFL. Nové Město doma nestačilo na Hodonín, který si odvezl tři body za výhru.

Domácí nezačali vůbec špatně

Domácí začali utkání celkem solidně. Ve třetí minutě Nečas ve velkém čtverci našel Matulku, ale ten napálil jen tyčku, nakonec ale sudí mával ofsajd.

V desáté minutě střela Svobody šla jen těsně vedle hostující svatyně.

Po dvaceti minutách se hra vyrovnala a hosté z rohu poprvé zahrozili, ale Šmída byl na místě.

Po půlhodině hosté prošli do vápna a střela z úhlu trefila zadní tyč.

Do šaten šly oba týmy bez branek.

Hosté v závěru utkání rozhodli

Na začátku druhého dějství měl Hodonín velkou příležitost, ale střela z voleje šla těsně vedle.

Po necelé hodině se ke střele na druhé straně dostal Svoboda, ale Petráš byl na místě.

Rozuzlení utkání přišlo v poslední čtvrthodince. Nejprve Bobčík prošel přes půlku hřiště až do vápna, kde obrana nereagovala na nabíhajícího Langera, který střelou k tyči z hranice šestnáctky otevřel skóre - 0:1.

Po pár minutách bylo pro domácí ještě hůře, když po levé straně do vápna pláchnul útočník hostí a Hekerle jej fauloval - penalta. Šmída pokutový kop sice chytil, ale na dorážku Glushacha již nedosáhl - 0:2.

To byl konec nadějí pro domácí na bodový zisk.

SFK Nové Město na Moravě
Lukáš Michal - trenér: Odehráli jsme celkem dobré utkání s velmi kvalitním soupeřem. Nemůžu klukům vytknout nasazení, důraz, bojovnost - to vše bylo v pořádku, ale chybí nám kvalitnější zakončení, nedaří se nám v posledních zápasech střílet góly a to nás limituje.

P. Šmída [-] - D. Bača [-] (79. A. Boušek [-] ) , L. Hekerle [-] (89. R. Hlaváč [-] ) , J. Novotný [-] - P. Duda [-] , P. Vacek [-] , D. Ráliš [-] , D. Šteffl [-] (89. J. Vašíček [-] ) , M. Svoboda [-] , F. Nečas [-] - R. Matulka [-] (79. M. Jícha [-] )