--

Souboj o důležité body neměl vítěze

69. J. Rolinc (p.) - 12. B. Velička
9

Poslední dubnový víkend byl ve znamení 26. kola MSFL. Hranice i Frýdlant si ve vzájemném duelu připsaly po bodu.

První poločas pro hosty

V souboji dvou nováčků soutěže vyšel lépe vstup do utkání hostům. Ve 12. minutě našel Varadi povedeným centrem hlavu Veličky a ten svým devátým gólem sezony otevřel skóre utkání – 0:1.

Po zbytek prvního poločasu byli aktivnější hosté, kteří zahrávali několik standardek, ale nepodařilo se jim přidat druhou branku.

Do kabin se tak šlo za stavu 0:1.

Body se dělily

Druhá půle se už odehrála pod taktovkou domácího celku.

Hranice srovnaly v 68. minutě, kdy Rolinc proměnil pokutový kop, který byl nařízen za ruku obránce Dedka. Frýdlantský zadák navíc od hlavního sudího uviděl ještě červenou kartu, takže jsme zbytek zápasu dohrávali v oslabení.

I přes hru v oslabení si hosté během druhé půle vytvořili ještě dvě dobré příležitosti. Nejprve v 83. minutě, kdy se po autu Hajnoše nestačil s míčem vytočit Svatonský, pak v osmé minutě nastavení, kdy Veličkův střelecký pokus vyrazil gólman Tomečka.

Domácí druhý gól v přesilovce nepřidali a body se dělily.

1. BFK Frýdlant nad Ostravicí
Martin Šrámek - trenér: Měli jsme to dobře rozehrané, ale penalta nám to zhatila. Je to škoda. Domácí byli v první půli takoví opaření, my hráli dobře. Jak jsem už řekl, byla škoda, že jsme nepřidali druhý gól. Po změně stran jsme se zase modlili my, abychom druhou branku neinkasovali my.