--

--

Znojmo potvrdilo jarní formu

9

Nádherné jarní počasí doprovázelo zápasy 25. kola MSFL. V něm nebyla nouze o celkem překvapivé ztráty Kroměříže ři Hlučína, ale i další zápasy mnohdy rozhodovaly maličkosti. Jak si vedlo Znojmo, které doma přivítalo béčko Zlína?

Poločas pro domácí

Domácí se na jaře herně i výsledkově zvedli, ale hosté také předváděli poslední kola skvělé výkony.

Čekal se tak vyrovnaný duel a první poločas to potvrdil.

Domácí však začali lépe, když si už v 6.minutě si našel míč na bližší tyči ALEKSANDAR TRAJKOVIĆ a otevřel skóre na 1:0.

Hosté ze Zlína se ale s tím rozhodně nenechali rozhodit a poměrně brzy ve 20.minutě po rychlé akci vyrovnali na 1:1 Čížem.

Ještě do poločasu jsme si ale vedení opět do svých rukou a konečně se mezi střelce zapsal po dlouhé době a poprvé po návratu do našeho dresu DAVID LEDECKÝ a bylo 2:1.

Domácí berou tři body

Druhý poločas byl ve znamení taktiky domácích, kteří nepustili soupeře do jasné tutovky.

Hosté se snažili vyrovnat a druhý poločas domácí přehráli, ale bez tíženého vyrovnávacího gólu.

Domácí tak slaví další důležité tři body!

FC TRINITY Zlín B
Jan Jelínek - trenér: Soupeře jsme sice uhlídali a v podstatě k ničemu jsme jej nepustili kromě dvou nebezpečnějších střel na bránu, těm však předcházely zbytečné standardní situace. Ty jsme domácím darovali a oni nás za to potrestali. Na jejich první gól jsme sice dokázali odpovědět a vstřelili jsme i druhou branku, tu však rozhodčí kvůli ofsajdu neuznali. Jinak jsme se přes dobře organizovanou obranu Znojma neprosadili, i když skoro celý druhý poločas jsme odehráli na jednu bránu.