--

--

Uničov vyhrál na hřišti Uherského Brodu

9

Nádherné jarní počasí doprovázelo zápasy 25. kola MSFL. V něm nebyla nouze o celkem překvapivé ztráty Kroměříže či Hlučína, ale i další zápasy mnohdy rozhodovaly maličkosti. Jak si vedl Uherský Brod, který doma přivítal Uničov?

1:1 do poločasu

Favoritem utkání byl Uničov, který drží sérii výher a do zápasu vstoupil lépe.

Hosty poslal do vedení ve 13. minutě Amrbozek, který proměnil penaltu nařízenou za ruku stopera Tkadlece.

Uničov pak mohl své vedení ještě navýšit, ale další šance neproměnil.

Domácí příliš nebezpeční nebyli, přesto na konci úvodní části skóre srovnali. Poprvé ve třetí lize se prosadil talentovaný středopolař Obdržálek - 1:1 ve 40. minutě.

Hosté berou tři body

Druhý poločas se hrál spíše oběma šestnáctkami a směřoval k remíze.

Závěr utkání však přinesl rozzuzlení, když se po chybě domácích dostal k zakončení Komenda a rozhodl - v 87. minutě 1:2.

Konec zápasu ještě znamenal pro domácí vyfasované dvě červené karty, a to za hrubost.

Uherský Brod tak stále čeká na první jarní výhru, naopak Uničov už je pátý!

ČSK Uherský Brod
Lukáš Pazdera - trenér: Zápas jsme měli dohrát do remízy. Uničov má ale kvalitu a počkal si na šanci, kterou jsme mu sami nabídli. Nepovedený závěr jsme korunovali dvěma vyloučeními.

V. Nemrava [-] - J. Švrček [-] , A. Tkadlec [-] , M. Flasar [-] , M. Lorenc [-] - L. Nevařil [-] , J. Obdržálek [-] (76. D. Valenta [-] ) , O. Strachoň [-] , M. Leskovjan [-] (66. M. Mančík [-] ) - D. Venený [-] , J. Michalec [-]