--

V Blansku rozhodla jediná branka

44. M. Kapur
7

Velikonoční 23. kolo MSFL přineslo další zajímavé duely o důležité body. Počasí nedovolilo nastoupit hráčům Rosic, kteří svůj duel s béčkem Slovácka odkládají. Jediná branka rozhodla o výhře Blanska nad Vrchovinou.

Branka Kapura rozhodla

První poločas nabídl fotbal, který se musel líbit.

Domácí byli v této fázi zápasu aktivnější, když několikrát zahrozili, ale Šmída byl vždy připraven.

Branku měl na své kopačce domácí Williams, ale břevno bylo proti.

Nové Město mělo jen náznaky šancí, ale pozorně bránící Blansko je do loženky nepustilo.

Nakonec rozhodující okamžik přinesl závěr poločasu, kdy Blansko bylo nakonec odměněno gólem pohotového Kapura - 1:0 ve 44. minutě.

Domácí berou tři body

Ve druhém poločase to už taková podívaná nebyla.

Vrchovina udělala změny v sestavě a snažila se o vyrovnání.

V 69. minutě však mohlo jít Blansko do dvougólového vedení. Aktivní Holman dokázal odcentrovat z úrovně brankové čáry a našel Smrčku. Ten vyslal projektil na Šmídu, který ale odolal, dorážka Šedivého pak prošla těsně vedle pravé tyče.

V 81. minutě byla Vrchovina blízko vyrovnání, ale domácí gólman vytěsnil míč na roh.

Domácí i přes šance skóre nenavýšili a konec utkání si pohlídali. Zasloužene berou tři body.

FK Blansko
Jiří Vorlický - trenér: Utkání bylo nesmírně těžké a soupeř byl kvalitní v přechodu do útoku. Měli jsme více kontrolovat hru, což se nám podařilo až v posledních patnácti minutách.