--

--

Uherský Brod doma s Hranicemi nebodoval

7

Velikonoční 23. kolo MSFL přineslo další zajímavé duely o důležité body. Počasí nedovolilo nastoupit hráčům Rosic, kteří svůj duel s béčkem Slovácka odkládají. O důležité body do tabulky se utkal Uherský Brod, který doma hostil Hranice.

Poločas bez branek

Oba týmy se chtěly tříbodovým ziskem co nejvíce vzdálit bojům o záchranu.

Před téměř dvěma stovkami fanoušků se hrál od úvodu vyrovnaný a bojovný duel.

Během úvodního poločasu si však ani jeden z týmů nevytvořil góĺovou situaci a do kabin se odcházelo za stavu 0:0.

Fanoušci si tak na branky museli počkat do druhé půle.

Slepené branky hostů rozhodly

Na branky se čekalo až do 67. minuty utkání, kdy hosté páteční sváteční předehrávku 23. kola rozhodli slepenými brankami po dohraných standardních situacích.

V 67. minutě se stal prvním střelcem utkání Lukáš Hapal, který poslal hosty do vedení 0:1.

O pět minut později bylo v táboře hostí ještě veseleji, když opět po dohrané standardní situaci dopravil do sítě míč Markovič - 0:2.

Domácí se poté snažili s utkáním ještě něco udělat a na dramatický závěr zadělal v 80. minutě svou trefou Mančík - 1:2.

Alespoń na bod domácí nedosáhli, když si hosté výhru vzít nenechali.

V neúplné tabulce MSFL klesl Uherský Brod na třinácté místo, Hranice jsou desáté.

ČSK Uherský Brod
Lukáš Pazdera - trenér: I přes to, že Uherský Brod čeká na jaře stále na tříbodovou výhru a aktuálně je v tabulce na 13. místě komentoval aktuální situaci jeho trenér takto: "Zatím není důvod propadat panice", dodal s klidem v hlase Lukáš Pazdera.

V. Nemrava [-] - J. Švrček [-] , A. Tkadlec [-] , M. Lorenc [-] , M. Flasar [-] - M. Michalec [-] (52. M. Mančík [-] ) , J. Obdržálek [-] (72. D. Valenta [-] ) , O. Strachoň [-] , M. Leskovjan [-] (85. V. Straňák [-] ) - J. Michalec [-] (72. P. Šmatelka [-] ) , D. Venený [-]