--

Hodonín se veze na vítězné vlně

2. P. Bohun , 93. M. Holek - 48. M. Guzik
7

Velikonoční 23. kolo MSFL přineslo další zajímavé duely o důležité body. Počasí nedovolilo nastoupit hráčům Rosic, kteří svůj duel s béčkem Slovácka odkládají. Hodonín pokračuje v sérii výher, když doma udolal Kvítkovice a je už čtvrtý.

Domácí šli do vedení

Hodonín sbírá v posledních kolech jen výhry a stoupá tabulkou vzhůru.

Pozitivně naladěný tým chtěl doma vyhrát i nad Kvítkovicemi.

Výhra se však nerodila hladce, a to i přes to, že se hned ve čtvrté minutě prosadil domácí Bohun - 1:0.

Do konce poločase se ani jednomu z celků přidat další branku nepodařilo, a tak šli veseleji do kabin domácí.

Domácí urvali tři body v nastavení

Vstup do druhé půle si představovali domácí jistě jinak. Přišel faul pře vápnem a Kvítkovicím se podařilo ihned po změně stran vyrovnat, když Michal Guzik parádně proměnil přímý volný kop - ve 48. minutě 1:1.

Zápas poté směroval k dělbě bodů, ale domácím se v nastaveném čase podařilo urvat tři body. Střelu, která se odrazila od břevna dorazil do branky domácí Holek - 2:1.

Domácí tak přidali další výhru a jsou v tabulce už čtvrtí.

FK Hodonín
Pavol Švantner - trenér: Je to neskutečná euforie, kluci se vezou na pozitivní vlně, za což jsem rád. I když musím uznat, že to bylo se štěstím.