--

--

Vítězná dohrávka 22. kola pro Vrchovinu

9

V dohrávaném zápase 22. kola třetí ligy si jarní domácí premiéru odbyli hráči Nového Města na Moravě. A vydařila se jim, když Uherský Brod zdolali těsně 1:0

První poločas bez branek

V dohrávce 22: kola se hrálo o velmi důležité body!

V úvodním dějství mohl skóre už po sedmi minutách hry otevřít domácí Radek Matulka. Vacek jej z pravé strany našel uvnitř velkého čtverce hostů úplně osamoceného, jenže hlavička hlavní ofenzivní opory mířila jen do náruče výborného gólmana Brodu.

Poločas tak skončil bez branek.

Domácí slaví tři body

Po změně stran to pak byl doslova festival v neproměňování šancí.

Všechno začal už po dvou minutách ještě dorostenec Jícha.

Další stoprocentní tutovky následně zazdili Šteffl, Svoboda a Matulka.

Když už se zdálo, že se body budou dělit, přišlo pro Nové Město vysvobození. V poslední minutě po standardce nejlepšího hráče zápasu Nečase, míč prsy přiklepl kapitán Duda na hranici velkého čtverce hostů a nejlépe se zorientoval střídající Slavíček, který byl pouhých 10 minut na hřišti a nechytatelnou pumelicí k pravé tyči, spasil svůj tým a přetrhl nepříznivou sérii porážek - 1:0.

Vrchovina tak vstřelila branku po dlouhých 449 minutách. Domácí tak oplatili podzimní prohru ČSK z jeho hřiště.

SFK Nové Město na Moravě
asistent trenéra Follprecht: Věděli jsme, že to bude nesmírně těžký a vyrovnaný zápas. Navíc opět o šest bodů. Dřeli jsme jako koně a musím kluky pochválit, že to nakonec zvládli.

P. Šmída [-] - L. Hekerle [-] , J. Novotný [-] - P. Duda [-] , P. Vacek [-] (93. D. Bača [-] ) , D. Šteffl [-] (94. J. Vašíček [-] ) , F. Nečas [-] , P. Sytař [-] (80. A. Boušek [-] ) , M. Svoboda [-] - R. Matulka [-] , M. Jícha [-] (80. L. Slavíček [-] )