--

Přestřelku béček ovládl Zlín

19. J. Silný (p.) , 42. D. Tkáč , 66. J. Silný , 81. J. Silný - 25. D. Smékal , 39. D. Stoklásek , 44. D. Smékal
9

22. kolo MSFL se odehrálo o aprílovém víkendu, kdy bylo jedno utkání mezi Vrchovinou a Uherským Brodem odloženo. Přestřelku mezi béčky Zlína a Ostravy nakonec ovládli domácí.

Pět branek v první půli

Na umělé trávě měli domácí lepší start zápasu a v 19. minutě a se ujali vedení z penalty, kterou po Říhově faulu proměnil Silný.

Baník byl ale v dalším průběhu první půle aktivní a skóre otočil.

Už za šest minut se na hrotu probil k zakončení Smékal a prudkou ranou po zemi překonal Dostála.

V 39. minutě pak Stoklásek pohotovou ranou z šestnáctky poslal Baník do vedení. 1:2.

Závěr poločasu byl ale strhující a domácí Tkáč ve 42. minutě zblízka doklepl zlínskou akci trefou na 2:2.

Ještě před přestávkou po krásném centru z pravé strany udeřil Smékal a hosté šli do šatny s vedením 2:3.

Domácí berou tři body

Přetahovaná o výsledek pokračovala ve druhé půli.

V 68. minutě na vyražený míč zareagoval v šestnáctce zase Silný a vyrovnal.

Devět minut před koncem pak domácím vyšlo přečíslení, které opět sehráli na Silného, a ten rozhodl o porážce Ostravanů.

Silný tak hattrickem vystřelil domácím tři body s favorizovaným béčkem Ostravy.

FC Baník Ostrava B
Milan Chalupa - trenér: Vyrovnaný zápas. My jsme byli herně lepší první poločas, domácí zase po změně stran. Velký vliv na průběh zápasu měli střídající hráči. Domácí po změnách hru oživili, nám střídání neprospěla. Výsledek i výkon ve druhém poločase jsou zklamáním.