--

--

Uherský Brod doma bral bod s Hlučínem

7

Poslední březnový víkend přinesl zápasy už 21. kola MSFL a v jednom ze zápasů se utkal Uherský Brod s favority z Hlučína.

Hosté šli do vedení

Hosté byli v utkání určitě fovoritem a první půle nakonec skončila jejich vedením.

Před zápasem říkal hráč minulého kola webu fotbalunas.cz Ondřej Moučka, že na hřišti Uherského Brodu jeho tým čeká těžké utkání, které bude hrané na umělé trávě.

Jeho slova se potvrdila, ale byl to právě on, kdo ve 38. minutě poslal hosty do vedení 0:1.

Tímto výsledkem i první půle skončila.

Domácí urvali bod

Ve druhém poločase nemohli hosté přidal druhou branku, které by tři body ně potvrdila.

Naopak to byli domácí, kteří se koncem zápasu tlačili dopředu a byli za to odměněni.

V 89. minutě vyrovnal na konečných 1:1 domácí Strachoň.

FC Hlučín
Ondřej Moučka - záložník hostí: Před zápasem hovořil v rozhovoru pro náš web o tom, že jeho tým chce i přes očekávaný těžký duel tři body a zároveň si přál výhru Hodonína nad první Kroměříží, což se mu splnilo (pozn. redakce: 1:0).

ČSK Uherský Brod
V. Nemrava [-] - J. Švrček [-] , A. Tkadlec [-] , M. Lorenc [-] , M. Flasar [-] - M. Michalec [-] , O. Strachoň [-] , M. Leskovjan [-] (80. J. Obdržálek [-] ) , P. Šmatelka [-] (66. M. Mančík [-] ) - D. Venený [-] (74. D. Valenta [-] ) , J. Michalec [-]

FC Hlučín
O. Kolenko [-] - T. Buchvaldek [-] (80. V. Kolaska [-] ) , O. Moučka [-] (80. J. Ptáček [-] ) , A. Zajíček [-] , D. Mládek [-] (68. M. Šindler [-] ) , D. Smékal [-] (88. J. Holzer [-] ) , R. Plesník [-] , D. Tomšů [-] , D. Hasala [-] , V. Wala [-] , T. Kovala [-]

ŽK: 57. P. Šmatelka , 70. A. Tkadlec , 93. M. Flasar - 39. V. Wala , 74. O. Kolenko , 90. D. Tomšů .
Počet diváků: 166. Rozhodčí: EHRENBERGER Tomáš - OGRODNÍK Vlastimil, POLÁČEK David.