--

Hodonín obral lídra z Kroměříže!

39. P. Bohun
8

Poslední březnový víkend přinesl zápasy už 21. kola MSFL a v jednom ze zápasů se utkal Hodonín s lídrem z Kroměžíže.

Bohun trefil výhru

Hodonín se svého soko z Kroměříže určitě nezalekl a od úvodních minut se hrála vyrovnaná partie.

Musíme uznat, že se jednalo pro diváka o nepříliš pohledné utkání se spoustou nepřesností, které v první půli rozčísl brankou domácí Bohun, který pohotově uklidil odražený míč po standardní situaci - 39. minuta 1:0.

Hosté poté přidali, ale do kabin se šlo za stavu 1:0 pro domácí.

Petráš vychatal výhru

Kroměříž se ve druhé půli proti takticky připravenému soupeři prosazovala velmi těžce.

Postupem času zvyšovala tempo hry, ale v rozhodujícícch chvílích domácí mužstvo podržel výborně chytající Petráš!

Kroměříž si tak v boji o prvenství v MSFL připsala tříbodovou ztrátu a naopak domácí slaví tři body!

SK Hanácká Slavia Kroměříž
Bronislav Červenka - trenér: Bohužel nám nebylo souzeno dát gól. Buď jsme netrefili bránu, nebo jsme to špatně řešili. Zase nám brzdil nerovný a suchý terén, domácí navíc zodpovědně bránili ve středním až hlubokém bloku, takže jsme se do mnoha šancí nedostali. Kombinace nám na těžkém terénu dělala problémy. Druhý poločas byl bojovný. Soupeř dál výborně bránil a nepouštěl nás do šancí. Sice tam bylo několik zajímavých momentů, bohužel se nám nepodařilo dát gól. Z první jarní ztráty vědu neděláme. Musíme zvednout hlavy, oklepat se a jít dál. Za týden nás čeká těžký domácí zápas se Znojmem, musíme se na utkání dobře nachystat.