--

Hranice uspěly na hřišti favorita

6. P. Juroška - 70. M. Kuchař , 86. J. Rolinc (p.)
8

Jarní počasí fotbalu konečně přálo a soutěž MSFL čekala konečně kompletní porce zápasů, tentokrát 20. kola. V jednom z utkání si Hranice vyšláply na béčko Slovácka.

Poločas pro domácí

Duel mezi béčkem Slovácka a Hranicemi měl favorita v podobě domácího týmu.

Hosté do utkání nevstoupili nejlépe, když se dostali pod tlak domácích a zkraje utkání museli dotahovat.

Už v 6. minutě se prosadil domácí Juroška a poslal béčko Slovácka do vedení - 1:0.

Do konce poločasu se domácím vedení nepodařilo navýšit a Hranice šly do kabiny s jednogólovým mankem.

Hosté utkání otočili

Do 70. minuty mělo Slovácko na dosah tři body, ale poté se karta začala obracet.

V 70. minutě vyrovnal hostující Kuchař a utkání nabídlo zajímavou koncovku.

Body se nakonec nedělily a rozhodla nařízená penalta pro hosty, kterou v 82. minutě proměnil Rolinc - 1:2.

Na jedné straně obrovské zklamání, na druhé radost z prvních tvrdě ubojovaných jarních bodů. Fotbalisté Hranic odvezli z hřiště juniorky Slovácka výhru 2:1, když obrat ve skóre zařídili v poslední dvacetiminutovce. Domácí jen nevěřícně kroutili hlavou.

SK Hranice
Roman Matějka - trenér: Poctivě jsme bránili, šli si za svým a věřili, že přijde i štěstí, které jsme naopak my neměli minule. Tentokrát se dostavilo, ale bylo podložené pracovitostí týmu.