--

Vítězná šňůra Uničova pokračuje!

53. J. Ambrozek , 56. A. Krč - 80. J. Silný (p.)
7

V dohrávce 19. kola MSFL hostil rozjetý Uničov B tým Zlína. Domácí berou další tři body!

První poločas bez branek

Favoritem utkání byli určitě domácí, kteří jsou poslední neporazitelní a tabulkou letí vzhůru. Proti nim stál v dohrávce ohlazený B tým Zlína.

Domácí do utkání vstoupili aktivněji a hostující obrana se musela ohánět.

V první půli nakonec tlak domácích juniorka ševců ještě ustála, i když brankář Šiška musel svůj tým dvakrát podržet, na opačné straně přestřelil v gólové pozici bránu Červinka.

První poločas skončil bez branek.

Góly padaly až po přestávce

Na začátku druhé půle zatlačil Uničov hosty znovu, zvýšil tempo a po standardní situaci otevřel skóre utkání - Ambrozek v 53. minutě 1:0.

Krátce nato nešťastně podklouzl hostující Číž, domácí se dostali do přečíslení a balon nakonec dotlačili do zlínské brány - Krč v 56. minutě 2:0.

Domácí směřovali za třemi body, ale hosté se v poslední dvacetiminutovce probrali.

Korekce výsledku přišla po faulu na Poláška ve vápně, což potrestal Jan Silný proměněnou penaltou na 2:1 v 80. minutě.

Žlutomodří se pak tlačili za vyrovnáním, kromě několika závarů už se však k ohrožení domácí brány nedostali.

FC TRINITY Zlín B
Jan Jelínek - trenér: Šlo tak o konfrontaci dvou zcela odlišných mužstev. Na domácí straně rozjetý a zkušený mančaft, kterému se momentálně hodně daří, a na naší straně mladí kluci, pro něž to byla obrovská zkušenost a velmi dobrá konfrontace s mužským fotbalem. Jsme za ni nesmírně rádi, i když si myslím, že jsme ji mohli zvládnout ještě lépe,