--

Dohrávka 19. kola pro Kvítkovice

82. I. Ilic (vl.) - 37. D. Rapavý , 46. L. Nevařil (vl.) , 76. J. Kiška
7

O důležité záchranářské body se v dohrávce 19. kola marně pokoušel Uherský Brod.

0:2 do poločasu

Domácí fanoušci podporovali své hráče velmi trfným transparentem, a to sloganem: „Nikdy se nevzdáme! ČSK = MSFL"

Zápas o důležité body byl však od začátku v režii hostí.

Tým z Otrokovic udeřil hned v 1. minutě, ale trefa Rapavého kvůli ofsajdu neplatila.

Po další serii hostujících šancí se konečně ujala další střela Rapavého ze 37. minuty - 0:1

A do poločasu bylo s domácími ještě hůře, když si srazili míč do vlastní sítě - ve 45. minutě 0:2.

Hosté mají tři body

Kvítkovice i v druhém poločasu diktovali tempo hry a domácí hrozili sporadicky.

Domácí přežili další šanci i druhý neuznaný gól pro Rapavého, až se nakonec v 76. minutě prosadil Kiška 0:3.

Osm minut před koncem už jen domácí kosmeticky upravili na 1:3 vlastním gólem hostí.

Body si tak odváží hosté do Otrokovic, kteří se posunuli do klidného středu tabulky.

ČSK Uherský Brod
Lukáš Pazdera: Porážka nás samozřejmě mrzí, ale musíme si upřímně říct, že Kvítkovice byly lepším týmem. Vpředu byly daleko nebezpečnější, vzadu zase pozornější a důslednější. Náš výkon prostě na soupeře nestačil. Od nás to bylo velice málo. Pochválit můžu jedině brankáře

V. Nemrava [-] - M. Lorenc [-] , J. Švrček [-] - M. Michalec [-] (81. T. Chrudina [-] ) , L. Nevařil [-] , M. Mančík [-] (70. V. Straňák [-] ) , J. Obdržálek [-] (70. A. Kadlček [-] ) , M. Leskovjan [-] - D. Valenta [-] (46. O. Strachoň [-] ) , J. Michalec [-] , D. Venený [-]