--

Hodonín napravil prohru ze Znojma

43. M. Holek , 60. T. Jáger
7

Druhé jarní kolo MSFL negativně ovlivnilo počasí a čtyři utkání 19. kola se musela odkládat. Odehrálo se tak celkem pět utkání a v jednom z nich Hodonín napravil úvodní jarní zaváhání, když prohrál trochu překvapivě ve Znojmě a doma si poradil 2:0 s posledními Vítkovicemi.

První poločas pro domácí

Oba týmy měly v druhém jarním kole co napravovat. Vítkovice jsou v tabulce beznadějně poslední a v prvním jarním kole odešly z domácího duelu s pětigólovým přídělem od Frýdlantu. Domácí, celek ze středu tabulky, naopak trochu překvapivě klopýtl na hřišti Znojma.

Favoritem sobotního duelu byli zcela jistě domácí, kteří se ovšem nedokázali téměř celý první poločas gólově prosadit.

Čekání na úvodní branku rozčísl až ve 43. minutě dorážkou domácí Holek - 1:0.

Do kabin tak odcházeli spokojenější domácí fotbalisté.

Domácí si výhru pohlídali

Do druhého poločasu naskočil domácí Jáger, který vystřídal střelce úvodní branky zápasu Holka.

Domácí chtěli potvrdit tři body, a to se jim nakonec podařilo. Byl to právě Jáger, který se gólově prosadil v 60. minutě a upravil na 2:0.

Totožné skóre panovalo i po konečném hvizdu. Domácí tak poskočili na šesté místo v tabulce a hosté zůstávají i nadále poslední.

FK Hodonín
Pavol Švantner - trenér: Soupeř byl určitě nepříjemní, i když jsou Vítkovice poslední, tak jsou to mladí běhaví kluci a v prvním poločase to i kvůli povětrnostním podmínkám nebylo z naší strany ono. Druhý poločas už to bylo lepší a jsem rád, že bereme tři body. Nebylo to jednoduché utkání.