--

--

--

--

Dva góly domácího Plichty znamenaly "plichtu" Velkého Meziříčí s Uherským Brodem

5

Jarní část sezony MSFL je tady a o víkendu se rozběhlo její 18. kolo. Neodehrálo se však celé a čtyři týmy (Kvítkovice, Uničov, Hranice a Hlučín) si na první jarní výkop musí počkat. Jak se vedlo ve vzájemném duelu Velkému Meziříčí v utkání s Uherským Brodem?

Domácí šli do vedení

Za chladného a větrného počasí nastoupili domácí hráči Velkého Meziříčí v prvním jarním kole proti Uherskému Brodu.

Do zápasu vstoupili velice aktivně a vytvořili si několik zajímavých situací, urodilo se ovšem jenom z jedné. V desáté minutě se prosadil domácí kanonýr Plichta - 1:0.

Hostující tým přežil další šance, a poté z ojedinělé akce vyrovnal. v 19. minutě se prosadil hostujícíStrachoň.

Do kabin se šlo za stavu 1:1.

Body se dělily

Ve druhém poločase se obraz hry vyrovnal.

Do vedení šli ale opět domácí, a to po druhém gólu Plichty - 51. minuta 2:1.

Hosté však dokázali následně opět odpovědět přesnou dalekonosnou trefou Leskovjana, který se trefil v 68. minutě - 2:2.

Oba týmy si tak na začátek jara připsaly bod po remíze 2:2.

FC Velké Meziříčí
Jan Šimáček - trenér: Zápas ukázal z naší strany několik pozitiv, ale bohužel z něj máme jen bod. Kdyby to po čtvrthodině bylo o dva nebo tři góly pro nás, nikdo by se nemohl divit. Bohužel jsme z našeho tlaku vytěžili pouze gól Plichty. Zápas jsme si prohráli v úvodních minutách. Pokud bychom soupeři ve skóre odskočili, vypadal by určitě jinak.

A. Dubec [-] - E. Smejkal [-] , M. Lokvenc [-] (65. M. Malata [-] ) , A. Havlík [-] , M. Sysel [-] , A. Plichta [-] , P. Partl [-] , T. Franěk [-] , R. Šuta [-] , M. Puža [-] , V. Hron [-]