--

V dohrávce 18. kola bral všechny body Uničov

75. O. Pernatskyi (p.) - 1. T. Komenda , 56. J. Vichta , 82. T. Komenda
5

V dohrávce prvního jarního kola přijel do Kvítkovic rozjetý Uničov a domácím nepomohl k bodům ani nový trenér.

Trenér Rojka zažil debut

Domácí si v dohrávce chtěli připsat první jarní výhru, ke které jim měl pomoci nový kouč David Rojka.

Kvítkovicím však nevyšel hned úvod utkání, když se v první minutě prosadil hostující Komenda a bylo to 0:1.

Od nějaké 25. minuty se dostali domácí po úvodním šoku do hry, ale do poločasu už branka nepadla.

Hosté berou tři body

Domácí byli ve druhém poločase aktivnější, ale Uničov z ojedinělých výpadů trestal.

Nejprve v 57. minutě přidal druhou branku Vichta - 0:2.

Domácím svitla naděje na bodový zisk v 75. minutě, když z pokutového kopu snížil Pernatskyi a bylo to 1:2.

Definitivní tečku za utkáním dal ale z další ojedinělé akci hostí znovu Komenda - v 82. minutě 1:3.

Domácí tak stále čekají na první jarní výhru a Uničov dál vítězí.

FC Zlínsko
David Rojka - trenér: Utkání hodně ovlivnila první branka, kterou jsme dostali, přibrzdila nás. Někdy od 25. minuty jsme byli na míči, malinko lepším týmem. Uničov byl ve druhém poločase dvakrát u nás ve vápně, dvakrát z toho dal gól. My se na branku naopak hodně nadřeme.