14.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. B, 2022-2023

--

--

0

Sokol Jarošov nad Nežárkou
Martin Stejskal: sobotu 13. května jsme zavítali v rámci posledního kola základní části soutěže do Českého Rudolce. Ze začátku zápasu nám trochu vázla kombinace a nemohli jsme se přes nepříjemnou obranu soupeře prosadit v koncovce. Ve 20. minutě Patrik Bednář unikl obraně a chladnokrevně zakončil okolo domácího brankáře. Nicméně jsme stále pokračovali s nepřesnou hrou a domácí tým nás za to potrestal. Ve 38. minutě Ondřej Bártů vyrovnal na 1:1. Tento gól nás paradoxně nakopl a během 3 minut jsme vstřelili 3 góly a tvrdím si říct, že jsme tím zlomili soupeře. Od této doby jsme jasně dominovali na hřišti a nepustili jsme Český Rudolec k žádné velké šanci. V druhém poločase jsme přidali další 4 góly a výsledné skóre zápasu bylo 1:8. Tímto zápasem skončila základní část soutěže.

FC Peč B
M. Hlaváček [-] - L. Havlík [-] , T. Konečný [-] , J. Med [-] , D. Říha [-] , R. Pátek [-] , R. Pátek [-] , V. Tesař [-] , L. Zamazal [-] , O. Kučera [-] , D. Výleta [-]

M. Plachý [-] - T. Dvořák [-] , M. Stejskal [-] , P. Bednář [-] , L. Blažek [-] , D. Strojek [-] , T. Grünn [-] , J. Waník [-] , T. Kučera [-] , M. Rakušan [-] , F. Lukš [-]

ŽK: 25. L. Havlík , 52. V. Tesař .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: ŠŤASTNÝ Jiří - JINDRÁK Jakub (N), MYNÁŘ Jaroslav (N).