11.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. B, 2022-2023

Jarošov si zastřílel ve Starém Městě

44. T. Bucko - 4. T. Grünn , 17. M. Stejskal , 25. T. Grünn , 28. D. Strojek , 34. M. Stejskal , 39. T. Trnovec (vl.)
0

Sokol Jarošov nad Nežárkou
Martin Stejskal: V sobotu 22. dubna nás čekal venkovní zápas na hřišti ve Starém Městě pod Landštejnem. Od první odehrané minuty bylo jasné, že se jen čeká, kdy dáme gól. Nakonec jsme nemuseli čekat dlouho a ve 4. minutě otevřel skóre Tomáš Grünn. Dále pokračovala naše dominance na hřišti ve 44. minutě svítilo na tabuli skóre 0:6. Domácí se také dočkali a do konce prvního poločasu snížili na 1:6. Bohužel v druhém poločase jsme se přizpůsobili hře domácích a žádný velký fotbal se již nekonal. Druhý poločas skončil 0:0 a domácí se mohli radovat, že neinkasovali už žádný gól.

Sokol Staré Město pod Landštejnem
L. Bendík [-] - D. Souček [-] , T. Trnovec [-] , J. Heczko [-] , D. Svoboda [-] , T. Štibich [-] , M. Nikrmajer [-] , T. Bucko [-] , O. Houdek [-] , J. Matula [-] , L. Smrž [-]

M. Plachý [-] - J. Tyšler [-] , R. Chalupa [-] , L. Blažek [-] , D. Strojek [-] , T. Grünn [-] , J. Waník [-] , T. Kučera [-] , M. Rakušan [-] , F. Lukš [-] , T. Dvořák [-]

Počet diváků: 45. Rozhodčí: KOŘÍNEK Luboš - KREJČÍ Martin (N), MYNÁŘ Jaroslav (N).