13.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A, 2022-2023

--

--

--

--

Penalta, devět gólů a obrat domácích, Majdalena v divokém duelu zdolala lídra soutěže

8. T. Opelka , 51. T. Opelka , 61. D. Meregya , 70. D. Meregya , 78. D. Meregya - 36. R. Gorný , 37. T. Neumayer , 43. M. Šroub , 58. M. Šroub (p.)
0

Poslední Majdalena přestřílela ve 13. kole III. třídy první Rapšach 5:4. Domácí rychle vedli zásluhou Opelky. Do konce prvního poločasu ale hosté otočili výsledek díky Gornému, Neumayerovi a Šroubovi. Vypadlo to, že si favorit vítězství pohlídá, jenže hattrick Davida Meregya ve druhé půli znamenal překvapivé vítězství domácího mužstva. Nic na tom nezměnila ani penalta Martina Šrouba.

TJ Sloupárna Majdalena
J. Fürst [-] - T. Zavadil [-] , P. Buday [-] , J. Ludvík [-] , T. Seichert [-] , V. Biňovec [-] - J. Farkota [-] , D. Meregya [-] , P. Bárta [-] - K. Heisler [-] , T. Opelka [-]

SK Rapšach
V. Krajčovič [-] - R. Gorný [-] , V. Ševčík [-] - M. Kalát [-] , L. Chládek [-] , V. Sztarsich [-] , M. Sokolík [-] , T. Pytel [-] , J. Daněk [-] , T. Neumayer [-] , M. Šroub [-]

ŽK: 43. P. Bárta , 81. T. Opelka - 79. V. Ševčík .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: Bumba František - KODERA Michal (N), CÍSAŘ Milan (N).