Tuhý boj!

11
Do Libodřic přijel výběr Červených Peček. Očekával se vyrovnaný boj o body, což se potvrdilo. Jak se zápas vyvíjel?

Dvě

Více než fotbal, byl v Libodřicích vidět tuhý boj o každý centimetr hřiště. Rozhodčí Pikner měl spoustu práce, jelikož ukočírovat takový zápas, není jednoduché. První branky se diváci dočkali v 13. minutě, kdy chybu v obraně potrestal hostující Hradílek. 0:1 Hosté skvěle bránili, a tak se domácím hráčům těžce dostávalo do jejich obrany. I přes vyrovnaný poločas to byly znovu Červené Pečky, kdo vstřelil branku. 3 minuty před koncem prvního dějství se po rychlém protiútoku znovu trefil Hradílek. 0:2

Zámek

Do druhého poločasu nastoupili oba týmy beze změn v sestavách. Stejných dvaadvacet mužů tak vyběhlo do druhé pětačtyřicetiminutovky. Změnu bylo možné pozorovat ve herním projevu domácího týmu. Najednou se libodřičtí začali ještě více tlačit do zakončení. Odměnou jim bylo několik závarů, jenže zkrátka nebylo přáno domácí skvadře. Jedenkrát dokonce hostujícího brankáře Svobodu zachránila tyčka. Jelikož ve druhém poločase žádná branka nepadla, hosté z Červených Peček si připsali velmi cennou venkovní výhru 2:0

FK Libodřice
Trenér Adam Baško: Dnešní utkání se nám nepovedlo. Vůbec jsme nehráli to, co jsme chtěli. Hlavně v prvním poločase bylo ve hře strašně nepřesnosti a ztrát. První branku jsme soupeři darovali po naší chybě a druhou jsme dostali z rychlého protiútoku těsně před koncem poločasu. V druhém dějství byla vidět snaha s utkáním něco udělat a měli jsme i několik šanci, ale buď jsme nepřesně zakončili, nebo nás vychytal hostující brankař. Pečkám gratuluji k výhře a doufám, že si snad spravíme reputaci v posledním utkání za týden

FK Červené Pečky
Trenér Lukáš Křelina: Skvělé tři body z horké Libodřické půdy. Tentokrát to o fotbale moc nebylo a byla to naprostá bitva. Hráči plnili pokyny a vzadu jsme konečně udrželi nulu. Musím říct, že jsme přežili několik závarů a dostali tyčku. Hra byla ale vyrovnaná. Nyní se soustředíme na poslední domácí zápas a tímto zvu všechny naše fanoušky, aby nás přišli podpořit.

Počet diváků: 80. Rozhodčí: PIKNER Roman - MLÁZOVSKÝ David (N), ZUZA Miloš (N).