Sedm branek! Červené Pečky - Nučice 5:2 + FOTO

15

Kdo zavítal v sobotním dopoledni na fotbal do Červených Peček, ten neprohloupil. Domácí výhra, hattrick Kuby Kulhánka a celkově sedm branek na výsledkové tabuli po 90 minutách. Jak se zápas vyvíjel?

4 branky za poločas

Vstup do utkání vyšel domácím náramně. Hned ve čtvrté minutě se trefil Hradílek. 1:0

Vedení domácího týmu však nemělo dlouhého trvání. V 17. minutě srovnal hostující Novák a na výsledkové tabuli svítilo 1:1.

Jenže výběr okolo trenéra Křeliny byl odhodlaný získat všechny tři body. Na těžkém terénu se ve 21. minutě se znovu prosadil Hradílek. Druhý gól pro sedmadvacetiletého záložníka.

Od té doby byl zápas jasně v režii domácích. I přes těžký terén se jim dařilo kvalitně kombinovat a dostávat svého soka pod tlak.

Povedený poločas zakončil brankou domácí třicátník Kulhánek, který se trefil v 37. minutě. 3:1

Více branek již nepadlo a do kabin se tak šlo za stavu 3:1 pro domácí hráče.

Koření fotbalu

Druhé dějství pokračovalo ve stejném duchu jako to první. Domácí se hnali do zakončení, které jim nabízeli chybami hostující hráči. Jednu takovou chybu potrestal v 70. minutě znovu Kulhánek. Třicetiletý záložník pohotově prostřelil hostujícího brankáře. 4:1

Nučice se však jen tak nevzdaly. V 79. minutě, svým druhým gólem, snížil náskok domácích Novák. 4:2

Ovšem 4 minuty poté se potřetí trefil Kulhánek. Hattrick byl na světě, výborný výkon domácího záložníka. 5:2

Zápas, ve kterém se trefili jen hráči s křestním jménem Jakub, tak skončil 5:2 pro domácí hráče.

FK Červené Pečky
Trenér Lukáš Křelina: Opět se ukázalo,že na domácím hřišti máme dobrou formu a body nerozdáváme. Dařilo se Kubovi Hradílkovi a Kubovi Kulhánkovi, kteří dali všechny naše goly – snad se konečně chytí :). Dali jsme pět branek, za což jsem maximálně spokojený. Na druhou stranu jsme dostali dva laciné góly, což mě mrzí. Měli jsme tento zápas uhrát s nulou vzadu. Musím říct, že nás Nučice moc neprověřili a celý zápas jsme měli jasně pod kontrolou, a měli jsme na těžkém povrchu pěkné akce. Do konce podzimní části zbývají dvě kola a neberu nic jiného než 6 bodů . Cíl před sezonou byl skončit do 3 místa a být na dostřel místu prvnímu, kousek nám ještě chybí.

TJ Nučice
Trenér Petr Samek: Další nevydařený zápas. Bez čtyř hráčů základní sestavy jsme chtěli hrát zezadu na brejky. To nám vydrželo pouze čtyři minuty, kdy jsme dostali první gól. Později se nám povedlo vyrovnat, ale udělali jsme další chyby kdy domácí většinou po samostatných nájezdech přidali další dva góly. V závěru jsme snížili, ale domácí hned přidali pátý gól. Zaslouženě jsme prohráli. Musíme se dát dohromady a udělat co nejvíce bodů do konce podzimu.

Počet diváků: 35. Rozhodčí: Hron Karel - MAREČEK Pavel (N), HOUDEK Petr (N).