11.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2022-2023

14. P. Valenta , 63. D. Stefek , 89. P. Valenta (p.) - 16. J. Zima (p.) , 44. R. Kubánek , 75. P. Hudeček
12

Chuchelná remizovala s Budišovicemi.

Budišovice po poločase vedly

Souboj celků ze spodku tabulky přinesl zápas mezi domácí Chuchelnou. Bylo to hodně bojovné střetnutí z obou stran, kdy se bojovalo o každý centimetr hřiště. Více na balonu sice byli domácí, ale hosté zase pozorně bránili. Do vedení se dostala Chuchelná, když až z obrany se nakopl míč do hostujícího vápna, kde ho netrefil budišovický zadák a Valenta zamířil přesně pod hostující víko – 1:0. Za dvě minuty vletěl do domácí šestnáctky Kubánek, kde byl faulován a penaltu s přehledem dostal do brány Zima – 1:1. Těsně před koncem poločasu si postavil míč k přímému kopu Kubánek a krásně ho zatočil do brány – 1:2. Do kabin tak šly Budišovice díky gólu do šatny s jednobrankovým náskokem.

Chuchelná dvakrát srovnala

Ve druhém poločase se obrázek hry na trávníku moc nezměnil Nadále se hrála urputná partie z obou stran. Chcuhelná se na začátku poločasu dostal do dvou šancí, ale ani Steffek, a po něm Marek Barát je nedokázali promenit. Chuchelné se podařilo srovnat krok v 63. minutě, když rohový kop posadil Honěk na hlavu Steffka, který zatloukl balon na zadní tyči do sítě – 2:2. Čtvrthodinu před koncem rohový kop Zimy dotlačil s pomocí teče do branky Hudeček a hosté opět vedli – 2:3. Domácí vyrovnali až v poslední minutě, když byl ve vápně stažen Koňařík a pokutový kop poslal do sítě Valenta – 3:3.

Chuchelná jede příští kolo do Březové. Budišovice budou hostit Těškovice.

TJ Spartak Chuchelná
Miroslav Bedrunka (trenér): Dneska to bylo z naší strany bez pohybu, možná jsme drželi více balon, ale neuměli jsme se prosadit přes hostující obranu. Hodně nám chyběli Hradil s Petrem Rybenským. Jinak to byl takový upatlaný fotbal z obou stran.

TJ Sokol Budišovice
Jaromír Zima st. (trenér): Bylo vidět, že hraji dva mančafty ze spodku tabulky. Sice jsme prohrávali, ale do poločasu jsme stačili otočit zápas. Ve druhém soupeř dvakrát dotáhl naše vedení. Škoda gólu v poslední minutě.

T. Náhlík [-] - D. Stefek [-] , J. Barát [-] , J. Koňařík [-] , A. Chlopčík [-] (78. M. Komárek [-] ) - P. Valenta [-] , M. Rybenský [-] , P. Šrámek [-] , J. Gargoš [-] (56. R. Vícha [-] ) , D. Honěk [-] - M. Barát [-]

D. Plohák [-] - J. Trojek [-] , A. Vilam [-] , P. Hudeček [-] , D. Carbol [-] , R. Kubánek [-] - J. Kotala [-] (78. D. Kubala [-] ) , M. Večerek [-] , O. Gelnar [-] - T. Znášik [-] (83. M. Honěk [-] ) , J. Zima [-] -

ŽK: 45. J. Barát , 69. D. Honěk - 23. J. Zima , 77. R. Kubánek , 79. J. Trojek , 81. M. Večerek .
Hráči zápasu: P. Valenta , P. Šrámek - R. Kubánek .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: HLADÍK Miroslav - VRBA Martin, PRASEK Beno.