4.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2022-2023

Štítina poprvé v sezóně vyhrála

12

Chuhelná doma prohrála o čtyři branky se Štítinou.

Bezbrankový poločas

Chuchelná přívítala v neděli na svém hřišti mužstvo ze Štítiny. V prvním poločase na mokrém terénu hrála vyrovnaná partie. Domácí si za první poločas vypracovali dvě velké šance. V první se objevil Hradil, který dokonce nasadil kličku brankáři Martinu Vitáskovi, ale míč směřující do brány pak vykopl z brankové čáry Bartusek. Druhou šanci po nahrávce Hradila měl Valenta, jehož placírku vykopl nohou mimo tři tyče Martin Vitásek. Štítina v prvním poločase zahrozila střelou Prokeše, která mířila nad. Zastřeloval se Tkadleček. Lauček z úhlu nepropálil Náhlíka. Poločas tak skončil bezbrankovou remízou.

Štítina dala čtyři branky

Hned po pauze si naběhl na rohový kop Grigarčíka Majewski, který využil své výšky a hlavičkou trkl míč na předni tyči do sítě – 0:1. Za tři minuty šel předčasně zbytečně do sprchy po druhé žluté kartě domácí Jakub Barát. Domácí přesto hru otevřeli a hosté je trestali z rychlých brejků. Druhou branku přidali hosté po průniku Laučka a jeho nahrávce nechytatelnou střelou Tkadleček – 0:2. Třetí branku vsítila Štítina po dravém průniku Laučka po levé straně, který nedal brankáři Náhlíkovi žádnou šanci – 0:3. Účet zápasu uzavřeli hosté v samém závěru zápasu po rohu Grigarčíka a tvrdé hlavičce Majewskeho – 0:4. Štítina si vypracovala i další šance. lauček nastřeli tyčku, neprosadil se ani Sakmar. Štítina tak vybojovala první tři body v sezóně.

chuchelná jede do Vřesiny. Štítina změří síly s Těškovicemi.

TJ Spartak Chuchelná
Miroslav Bedrunka (trenér): Řekl bych, že jsme první poločas byli lepší, měli jsme dvě tutovky a hosté jen jednu. Po poločase jsme po chybě dostali z rohu branku. Pak se nechal zbytečně vyloučit Barát a už jsme se vezli. Otevřeli jsme hru a hosté nás těžce trestali z brejků.

TJ Tatran Štítina
klubový web: V zápase jsme byli postupně lepší a lepší než domácí. Mnoho šancí jsme ještě nevyužili a zápas ovlivnilo vyloučení Baráta. Domácím asi taky došly síly....

T. Náhlík [-] - J. Hradil [-] , P. Valenta [-] , J. Gargoš [-] , M. Barát [-] , J. Barát [-] , D. Honěk [-] , M. Komárek [-] , D. Stefek [-] , P. Rybenský [-] , A. Chlopčík [-]

M. Vitásek [-] - L. Bartusek [-] , J. Tkadleček [-] , M. Vitásek [-] , M. Lauček [-] , D. Prokeš [-] , R. Grigarčík [-] , P. Stoklasa [-] , P. Kunczik [-] , J. Majewski [-] , J. Gattnar [-]

ŽK: 19. J. Barát , 37. J. Gargoš . ČK: 51. J. Barát .