7.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

--

Výčapy otočil zápas s Hrotovicemi

11. M. Semerád , 24. R. Zmeškal (p.) , 66. M. Semerád , 81. M. Semerád , 83. O. Dufek - 10. M. Mlejnek , 19. M. Mlejnek , 27. P. Hrobař
15

Fotbalisté Výčapů si připsali proti Hrotovicím výhru 5:3 díky zlepšené druhé půli

Hosté o gól lepší

Výčapy přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Hrotovic. V minulém kole se oběma týmům skvěle dařilo a své zápasy zcela jasně vyhrály. Pravda je, že Výčapy zajížděly na půdu beznadějně posledních Jaroměřic, které i tentokrát dostaly gólový příděl v poměru 7:0. Nováček soutěže z Hrotovic ještě nepoznal hořkost porážky a zvítězil jasně na svém hřišti fotbalisty z Chlístova 5:0. Jako první se dostal do vedení hostující tým v 10. minutě zásluhou Michala Mlejnka - 0:1. O minutu později ale dokázal vyrovnat na 1:1 Matěj Semerád. V 19. minutě ale opět Michal Mlejnek dokázal vrátit hostům vedení - 1:2. Ve 24. minutě se domácí dočkali znovu vyrovnávací branky, když se z pokutového kopu trefil Richard Zmeškal - 2:2. Ve 27. minutě pak ukončil divokou pasáž  Pavel Hrobař a potřetí vrátil hostům vedení 2:3.

Domácí otočili skóre ve svůj prospěch

Ve druhém poločase se dlouho hosté drželi a směřovaly k dalšímu vítězství. Jenže druhá část druhého poločasu patřila jasně domácímu týmu. V 66. minutě nejprve vyrovnal Matěj Semerád a v 81. minutě ten samý hráč dokázal hattrickem dostat poprvé domácí do vedení 4:3. V 83. minutě pak jejich výhru zpečetil Ondřej Dufek - 5:3.