4.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Hrotovice nestačily na Vladislav

16

Fotbalisté Hrotovic si v zápase s Vladislaví připsali první domácí porážku v poměru 0:2

Hosté rozhodli o své výhře ve druhé půli

Diváci viděli bojovné utkání se šancemi na obou stranách i po pauze. Hosté ale měli po celé utkání mírnou převahu. Rozhodující však bylo, kdo vstřelí první gól . V tom byli úspěšnější hosté, když nejprve v 80. minutě otevřel skóre Michal Nevoral a v 87. minutě pečetil výhru hostů střídající Petr Vyletěl a hosté si tak odvezli všechny body za výhru 0:2. Vladislav se tak dostala před Hrotovice na 2. místo tabulky.

Sokol Hrotovice
Hlavnička Jiří, jednatel: Dohrávka s favoritem soutěže byla vyrovnaná až do 80. minuty. Diváci viděli bojovné utkání se šancemi na obou stranách. Hosté měli po celé utkání mírnou převahu. Rozhodující však bylo, kdo vstřelí 1. gól. V tom byli úspěšnější hosté. Ti se tak dostali před nás na 2. místo tabulky.

J. Slatinský [-] - L. Dvořák [-] , F. Pekárek [-] , M. Svoboda [-] , M. Růžička [-] (88. L. Nevtípil [-] ) - J. Petřek [-] , E. Pokorný [-] (79. Z. Kovář [-] ) , J. Votava [-] , J. Kučera [-] (46. L. Šabata [-] ) - P. Hrobař [-] , M. Mlejnek [-] (72. F. Strohmer [-] ) -