3.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Dokonalá bochovská otočka

8

Dva rozdílné poločasy v podání Bochova. První půli se bochovským nedařilo vůbec nic a hosté toho dokázali využít. Do druhého poločasu ale domácí nastoupili mnohem lépe a odnesli si zasloužené vítězství.

Boj a vedení Děpoltovic

V prvním poločase se začalo rozvážně na obou stranách, ale více ze hry měli hosté.

Hrozili rychlými výpady po krajích hřiště a následných centrech do vápna. Naštěstí pro Bochov to nebyly nikterak vážné situace.

Ve 35. minutě se dostal odražený míč k Martinu Schmittovi, který procedil míč za gólmanova záda a hosté šli do vedení.

Do poločasové přestávky se tedy šlo za stavu 0:1.

Otočka Bochova

Ve druhé půli to však byli domácí, kdo chtěl hrát. V 68. minutě se k balónu dostal střídající František Machala a nedal brankáři šanci. 1:1.

O minutu později přidal další zásah Karel Tvrdek a hosté se zlomili.

V 77. minutě se znovu prosadil Machala a zvýšil na 3:1, načež hosté otevřeli obranu a vyslali vše do útoku.

To se však nevyplatilo, neboť po chybě hostujícího obránce se do šance dostal Cibulka a navýšil vedení Bochova na 4:1.

Poslední slovo měl Karel Tvrdek, který zvýšil na konečných 5:1 a Bochov si připsal vysoké vítězství.