10.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

--

--

Pohledec otočil zápas s Hamry B

15

Fotbalisté Pohledce si připsali proti Hamrům B výhru 4:2 zásluhou hattricku Dominika Bártka

Hosté o gól lepší

Pohledec přivítal na svém hřišti fotbalisty z Hamrů B. Pohledec v minulém kole utrpěl těžkou porážku 6:0 na půdě Jimramova. Také Hamry B musely zkousnout tvrdou domácí porážku 1:7 od Velkého Meziříčí C. Výsledek se sice zdá být jednoznačný, ale Hamry ještě v poločase vedly 1:0 a dvacet minut před koncem byl ještě stav vyrovnáný. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Vše podstatné bylo k vidění na začátku první půle a kdo přišel později mohl litovat. Již ve 2. minutě dostal hosty do vedení Lukáš Filippi - 0:1. Hosté se z vedení ale neradovali dlouho a již v 5. minutě bylo zásluhou Tomáše Šolce vyrovnáno na 1:1. Hosté si vzali vedení zpět v 16. minutě, kdy se trefil Kamil Suský - 1:2. Poté se hra brankově uklidnila, takže tento stav se do konce prvního poločasu již nezměnil.

Bártek otočil hattrickem zápas

Do druhého poločasu vstoupili domácí naprosto skvěle. V 52. minutě dokázal vyrovnat Dominik Bártek na 2:2. Ten samý hráč pak o pět minut později překlonil misku vah na domácí stranu 3:2. Zaskočený hostující tým se již na odpověď nezmohl a navíc je v 71. minutě dorazil hattrickem Dominik Bártek - 4:2.

TJ Pohledec
P. Prchal [-] - M. Žák [-] , T. Šolc [-] , D. Bártek [-] , T. Hromádka [-] , M. Fajmon [-] , A. Jinek [-] (58. J. Beneš [-] ) , L. Novotný [-] , M. Skalník [-] (68. T. Vambera [-] ) , J. Pustina [-] , B. Puchýř [-] (78. M. Hejl [-] )

FC Hamry nad Sázavou B
M. Ptáček [-] - K. Suský [-] (78. M. Poul [-] ) , J. Sláma [-] , L. Střecha [-] , P. Vašek [-] (71. P. Špinar [-] ) - P. Hron [-] (61. I. Vashkeba [-] ) , J. Zábranský [-] , L. Sýs [-] , F. Chlubna [-] - L. Filippi [-] , P. Danko [-]

ŽK: 18. M. Skalník , 61. B. Puchýř , 74. M. Fajmon , 85. T. Šolc - 85. J. Sláma .
Hráči zápasu: D. Bártek - L. Filippi .
Počet diváků: 49. Rozhodčí: UHLÍŘ Lukáš - HUMLÍČEK Stanislav (N), SKALNÍK Petr (N).