8.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

45. M. Fajmon (p.) , 74. J. Beneš - 20. M. Musil , 32. M. Sysel , 47. D. Dostál (p.) , 69. M. Hřebíček
19

Fotbalisté Pohledce si připsali proti Březí nečekanou domácí porážku 2:4

Hosté o gól lepší

Pohledec přivítal na svém hřišti fotbalisty z Březí - Březké. Pohledec si v minulém kole přivezl velmi cennou výhru že hřiště rezervního týmu z Radostína v poměru 5:2. Březí zase jako první tým obral o body Velké Meziříčí C, když na svém hřišti remizovali 2:2 a to i přesto, že v poločase vedli o dvě branky. Utkání se hrálo za nepříliš pěkného počasí. Začátek utkání se oba celky oťukávaly a ve 20. minutě už poprvé udeřili hosté, které dostal do vedení Matěj Musil - 0:1. Hosté byli při chuti a ve 32. minutě zvyšoval na 0:2 Michal Sysel. Domácí celek přeci jen ještě vykřesal naději na bodový zisk, když na konci prvního poločasu dokázal proměnit pokutový kop zkušený Michal Fajmon - 1:2

Hosté si výhru pohlídali

Začátek druhého poločasu vyšel ale lépe pro hosty, kteří si také vybojovali pokutový kop, který ve 47. minutě proměnil David Dostál a získal hostům opět dvougólové vedení - 1:3. To byl pro hosty důležitý moment k zisku tří bodů. V 69. minutě navíc přidal na 1:4 Martin Hřebíček a o vítězi zápasu začalo být rozhodnuto. Domácí sice v 74. minutě ještě snížili Janem Beneše na 2:4, ale hosté již ve zbytku zápasu žádné drama nepřipustili a odvezli si s Pohledce všechny tři body.

TJ Pohledec
P. Prchal [-] - M. Žák [-] , T. Šolc [-] , D. Bártek [-] (71. J. Beneš [-] ) , T. Hromádka [-] , M. Fajmon [-] , A. Jinek [-] (54. F. Karmazín [-] ) , L. Novotný [-] , J. Švanda [-] (76. T. Vambera [-] ) , J. Pustina [-] , B. Puchýř [-]

TJ Březí-Březské
D. Urbánek [-] - P. Jelínek [-] , R. Šmarda [-] , M. Holánek [-] - M. Sysel [-] (74. J. Gruber [-] ) , J. Jobánek [-] (81. P. Šimek [-] ) , P. Drápela [-] , M. Hřebíček [-] , M. Musil [-] - D. Dostál [-] , V. Klíma [-] (87. M. Tomek [-] ) -

ŽK: 35. A. Jinek - 78. J. Jobánek .
Hráči zápasu: R. Šmarda .
Počet diváků: 61. Rozhodčí: TOMÁŠEK Oldřich - SKALNÍK Petr (N), CRHA Antonín (N).