8.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

4. V. Musil , 17. J. Vlček , 19. V. Musil , 22. J. Vlček , 43. V. Musil , 53. M. Sobotka , 86. R. Pejchal - 33. T. Neubauer
19

Fotbalisté Rudolce si připsali proti Velké Losenici jasnou domácí výhru 7:1

Domácí nadělil v první půli bůra

Rudolec přivítal na svém hřišti fotbalisty z Velké Losenice. Rudolec si v minulém kole zastřílel, když porazil na svém hřišti rezervu Křižanova 7:2. Velká Losenice hrála také doma a i ona si s chutí zastřílela a zvítězila s rezervou Počítek dokonce 1:2. Zápas se hrál za nepříznivého počasí. Začátek utkání vyšel lépe domácímu týmu, který poslal ve 4. minutě Vladimír Musil - 1:0. Domácí byli v první půli při chuti a v 17. minutě navýšil skóre Jaromír Vlček - 2:0.  O dvě minuty později pak přidal druhý gól v zápase Vladimír Musil - 3:0. Ve 22. minutě se to samé povedlo Jaromír Vlčkovi, který tak zvyšoval na 4:0. Hosté byli v tu dobu zralí na ručník. Přesto se jim podařilo ve 33. minutě snížit Tomášem Neubauerem na 4:1. Poslední slovo v prvním poločase měl ve 43. minutě Vladimír Musil, který tak zkompletoval hattrick - 5:1.

Domácí ještě skóre navýšili

Druhý poločas se tak dohrával v poklidu a domácí ještě skóre dokázali navýšit. V 56. minutě se poprvé zapsal do střeleckých statistik Michal Sobotka a skóre zápasu se posunulo již na 6:1. Zápas tak byl zcela rozhodnutý, a tak padla ještě jedna branka do hostující sítě, o kterou se postaral v 86. minutě Roman Pejchal - 7:1.