7.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

1. A. Šuhajda (vl.) , 11. R. Kasal , 14. A. Stejskal , 18. A. Stejskal , 39. D. Baránek , 40. M. Sobotka , 64. R. Kasal , 69. A. Stejskal - 44. T. Topinka , 76. L. Hocke
21

Fotbalisté Velké Losenice si připsali proti Počítkám B vysokou domácí výhru 8:2

Domácí rozhodli již v první půli

Velká Losenice přivítala na svém hřišti fotbalisty z Počítek B. Velká Losenice si připsala další porážku, tentokrát těsně nestačila na domácí Věchnov, kterému podlehla 3:2. Počítky B si v minulém kole připsaly první bod v soutěži, když na svém hřišti remizovali 1:1 s Rudolcem. Byl tedy k vidění zápas dvou týmů ze dna tabulky, který tak určitě měl předurčovat velkou bitvu o body. Mírným favoritem zápasu měl být ale domácí tým z Velké Losenice. Začátek zápasu byl pro hosty jak z hororu. Již v 1. minutě se trefil do vlastní sítě Adam Šuhajda a domácí vedli 1:0. V 11. minutě se podařilo i domácím se svým přispěním dosáhnout branky, a to zásluhou Radima Kasala - 2:0. Domácí byli na koni a v 14. a 18. minutě zvyšoval dvěma góly Aleš Stejskal již na 4:0. Hosté byli zralí na ručník a to ještě nebylo vše. Ve 39. minutě Dominik Baránek a ve 40. minutě Marek Sobotka zvyšovali na hrozivých 6:0. Ve 44. minutě alespoň zmírnil debakl první půle Tomáš Topinka - 6:1.

Domácí ještě skóre navýšili

Druhý poločas byl již klidnější. V 64. minutě branka Radima Kasala a v 69. minutě hattrick Aleše Stejskala znamenal vedení domácích 8:1. Konečnou podobu výsledku pak udělal v 76. minutě Lukáš Hocke - 7:2.

TJ Velká Losenice
J. Kasal [-] - R. Pátek [-] , M. Sobotka [-] , D. Králíček [-] , R. Kasal [-] , D. Baránek [-] (80. J. Molík [-] ) , A. Stejskal [-] (70. M. Bratršovský [-] ) , P. Zástěra [-] , R. Čihák [-] (66. O. Augustin [-] ) , P. Mach [-] , J. Augustin [-]

SK Transformátor Počítky B
P. Šula [-] - T. Straka [-] (68. L. Trojan [-] ) , R. Halámka [-] , A. Šuhajda [-] (37. P. Brabec [-] ) , J. Neček [-] (67. M. Kříž [-] ) - J. Vavřínek [-] , L. Hocke [-] , J. Peška [-] - J. Koudelka [-] , T. Topinka [-] , M. Macky [-] -

Hráči zápasu: A. Stejskal - T. Topinka .
Počet diváků: 47. Rozhodčí: STRATENÝ Michal - PÁTEK Tomáš (N), POSPÍCHAL Petr (N).