5.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

Věchnov zvítězil v Rudolci

18

Fotbalisté Rudolce si připsali proti Věchnovu domácí porážku 1:4

Hosté otočili vývoj první půle

Rudolec přivítal na svém hřišti fotbalisty z Věchnova. Oba týmy byly v minulém kole stoprocentní a zvítězili poměrně snadno o čtyři branky. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Začátek utkání vyšel lépe domácímu týmu, který poslal v 9. minutě do vedení Aleš Boháček - 1:0. Hosté se však z této rychlé branky oklepali a v 18. minutě vyrovnal Ondřej Ostrýž - 1:1. Ve 31. minutě pak dokonal obrat Petr Soudek - 1:2. Do konce prvního poločasu se již skóre neměnilo a tak se měla hrstka diváků ještě do zbytku zápasu na co těšit a třeba se i dočkat druhého obratu v zápase.

Hosté si v závěru pojistili výhru

Ve druhém poločase se domácí snažili o vyrovnání, ale marně hledali recept na překonání hostující obrany. Hosté si naopak v závěru zápasu pojistili svoji výhru. To už se domácí obrana více otevíral čehož využil v 88. minutě svou druhou brankou v zápase Ondřej Ostrýž 1:3. Na konečných 1:4 pak uzavřel utkání Vojtěch Kroupa a tak se všechny body stěhoval do Věchnova.

FC Rudolec
M. Mundok [-] - A. Boháček [-] - P. Jaroš [-] , M. Sobotka [-] , L. Zmeškal [-] , V. Musil [-] (85. M. Zmeškal [-] ) , P. Čejka [-] , T. Vomela [-] , P. Jaroš [-] , T. Klimeš [-] (73. J. Vlček [-] ) , V. Musil [-]

TJ Věchnov
D. Starý [-] - J. Vrbka [-] , J. Bílek [-] , D. Kolbábek [-] - P. Soudek [-] , V. Hulák [-] (82. T. Bukáček [-] ) , V. Kroupa [-] , O. Zonyga [-] (60. T. Kolbábek [-] ) , J. Smolík [-] - P. Kubík [-] (46. M. Svoboda [-] ) , O. Ostrýž [-] -

ŽK: 27. A. Boháček , 57. P. Jaroš .
Hráči zápasu: A. Boháček - P. Soudek .
Počet diváků: 27. Rozhodčí: HROMÁDKA Miroslav - MENCLER Luboš, VOMELA Marek (N).