5.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

Měřín B zvítězil i v Radostíně B

18

Fotbalisté Radostína B si připsali proti Měřínu B domácí porážku 0:3

Hosté se ujali vedení

V souboji dvou rezervních týmů se utkal Radostín proti Měřínu Začátek zápasu se hostujícímu týmu skvělé povedl, když ve 12. minutě

musel hostující gólman lovit míč za svými zády, když se dokázal zapsat
do střelecké listiny Stanislav Vlach- 0:1. Domácí diváci si jistě přáli a
pevně doufali vyrovnávací branky na domácí straně. Také hosté si
vypracovali nějakou tu šanci, ale stav skóre se neměnil. Gólmani obou
týmů tak dokázali po zbytek poločasu udržet čistá konta a tak se šlo do kabin jen za
hubeného vedení hostů v poměru 0:1. Zápas byl tak do druhé půle
zcela otevřen a diváci se tak mohli těšit co předvedou obě mužstva po
pauze.

Hosté ještě skóre navýšili

Začátek druhého poločasu vyšel opět lépe hostům a v  53. minutě Vít Rokovský zvyšoval na 0:2. A když v 60. minutě přidal svou druhou brankou v zápase na rozdíl tří gólů Stanislav Vlach, bylo prakticky o vítězi zápasu rozhodnuto. Měřín si již bezpečně pohlídal zbytek zápasu a po výhře 0:3. se mohl radovat ze tří bodů a posunu na vedoucí místo tabulky.