4.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

--

--

Velké Meziříčí C vyhrálo i s Velkou Losenicí

18

Fotbalisté vedoucího Velkého Meziříčí B si připsali proti Velké Losenici i ćtvrtou výhru a stále vedou tabulku

Oba týmy vstřelily po dvou gólech

Vedoucí tým soutěže z Velkého Meziříčí C přivítal na svém hřišti fotbalisty Velké Losenice. Velké Meziříčí začalo novou sezónu ve velkém stylu, když ve všech třech zápasech jasně dominovaly a na svém kontě má plný počet bodů. V minulém kole to pocítil na vlastní kůži Rudolec, který na svém hřišti podlehl jasně 1:6. Velká Losenice naopak že tří odehraných kol získala jediný bod. Favoritem zápasu tak bylo jednoznačně céčko Velkého Meziříčí. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Začátek utkání přinesl nejzajímavější pasáž první půlie. V 8. minutě poslal do vedení favorita zápasu Ondřej Pospíšil - 1:0. To ale hosty nakoplo a hned v 10. minutě bylo zásluhou Tomáše Neubauera vyrovnáno na 1:1. No a ve 13. minutě dokonce hosté předvedli obrat díky Davidu Králíčkovi - 1:2. Domácí se do poločasu alespoň podařilo V 18. minutě vyrovnat na 2:2. O vyrovnávací branku domácích zajistil Eduard Smejkal.

Domácí rozhodli o výhře ve druhé půli

Začátek druhého poločasu vyšel lépe domácímu týmu, který hned ve 47. minutě dostal do vedení svou druhou brankou v zápase Eduard Smejkal - 3:2. V 50. minutě pak stejný hráč dosáhnul hattricku a domácí odskočili na rozdíl dvou branek - 4:2. Zdálo se, že již Velké Meziříčí dohraje zápas v klidu po gólu Patrika Chalupy ze 79. minuty, ale v 81. minutě ještě zdramatizoval utkání Petr Zástěra brankou na 5:3. Domácí tým však své vítězství uhájili.