3.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

Věchnov jasně porazil doma Křižanov B

17

Fotbalisté Věchnova si připsali proti Křižanovu B první podzimní výhru

Domácí dvakrát udeřili

Věchnov přivítal na svém hřišti fotbalisty z Křižanova B. V minulém kole vybojoval Věchnov remízu 2:2 na půdě Pohledce. Křižanov chtěl naopak odčinit porážku z minulého kola, když nestačil na svém hřišti Březí - Březké, kterému podlehl 1:3. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Hned od začátku zápasu dali domácí na vědomí, kde zůstanou všechny body. Již v 8. minutě otevřel skóre zápasu domácí Ondřej Ostrýž - 1:0. Rychlá branka pomohla domácímu celku k většímu klidu na kopačkách. Navíc ve 21. minutě zvýšil svou druhou brankou v zápase Ondřej Ostrýž na 2:0. Hosté směrem dopředu nepředvedli téměř nic a tak zůstal poločasových stav velmi příznivý pro domácí celek. Věchnov tak měl našlápnuto k první podzimní výhře.

Domácí ještě skóre navýšili

Ve druhém poločase pokračovala nadvláda domácího celku., kterou vyjádřil až v 70. minutě střídající Josef Vrbka - 3:0. Tímto gólem zhasly poslední naděje hostů na bodový zisk. V 73. minutě navíc opět Josef Vrbka posunul skóre na 4:0. V pohodě hrající domácí celek vstřelil ještě jednu branku, kterou v 88. minutě dosáhnul Ondřej Ostrýž, který tak zkompletoval hattrick - 5:0.

SK FC Křižanov B
Homola Martin: Po týdnu opět výkon, který nesnesl ani základní měřítka, výsledek byl jen otázkou skóre. Máme o čem přemýšlet.

TJ Věchnov
D. Starý [-] - P. Kučera [-] (57. J. Vrbka [-] ) , D. Kolbábek [-] , J. Bílek [-] , J. Jedlička [-] - P. Soudek [-] , J. Smolík [-] , V. Kroupa [-] - M. Pečinka [-] (61. T. Bukáček [-] ) , O. Ostrýž [-] , P. Kubík [-]

M. Homola [-] - M. Burian [-] , B. Horníček [-] (60. M. Broža [-] ) , J. Hubl [-] , J. Mužátko [-] - T. Plocek [-] , T. Frantl [-] - M. Těšík [-] (13. J. Kolouch [-] ) , M. Veselský [-] , F. Mužátko [-] - M. Sklenář [-]

ŽK: 35. P. Kučera , 59. D. Kolbábek - 53. T. Frantl , 64. F. Mužátko .
Hráči zápasu: O. Ostrýž .
Počet diváků: 41. Rozhodčí: Stehlík Michal - POKORNÝ Josef (N), SLABÝ Antonín (N).