3.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

71. L. Sláma - 4. M. Žák , 59. A. Jinek , 74. L. Jambor
17

Fotbalisté Počítek B si připsali proti Pohledci již třetí porážku

Hosté se ujali vedení

Počítky B přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Pohledce. Počítky B nezačaly novou sezónu vůbec dobře, když nejprve nestačily na svém hřišti na rezervní tým Měřína v poměru 1:5 a poté podlehly na půdě nováčka soutěže z Velkého Meziříčí C drtivě 12:3. Počítkám tak po dvou kolech patří poslední příčka s nelichotivým skórem 4:17. Pohledec se představil dvakrát svému publiku a vždy odcházel s vybojovaným jedním bodem. Naposledy to byla remíza 2:2 s Věchnovem. Začátek zápasu se domácímu týmu skvělé povedl, když již v 5. minutě

Hosté si výhru pojistili

Ve druhém poločase si hosté pojistili v 59. minutě vedení na 0:2 zásluhou Antonína Jinka. V 71. minutě sice ještě dokázal vykřesat naději Lukáš Sláma gólem na 1:2, ale hostující Lukáš Jambor drama nepřipustil, když v 74. minutě uzavřel skóre na konečných 1:3. Domácí tým tak stále čeká na první podzimní body.

SK Transformátor Počítky B
T. Říčan [-] - V. Padalík [-] (71. L. Trojan [-] ) , A. Říčan [-] , T. Straka [-] (59. L. Sláma [-] ) , R. Schneider [-] - D. Lipka [-] (46. J. Roedl [-] ) , J. Peška [-] , P. Beneš [-] , M. Dvořák [-] (46. M. Kříž [-] ) - D. Peňáz [-] (54. M. Kotík [-] ) , J. Koudelka [-]

TJ Pohledec
M. Hájek [-] - J. Vašík [-] (30. K. Hofta [-] ) , M. Žák [-] , T. Šolc [-] , T. Hromádka [-] , M. Fajmon [-] , A. Jinek [-] , L. Novotný [-] , L. Jambor [-] , J. Pustina [-] , J. Švanda [-]

ŽK: 87. J. Peška - 29. J. Vašík .
Hráči zápasu: A. Říčan - A. Jinek .
Počet diváků: 45. Rozhodčí: BUDÍN Jan - ŠUSTR František (N), PTÁČEK Rostislav (N).