1.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

71. D. Krča , 73. D. Krča
14

Fotbalisté Radostín B si v zápase s Březím připsal první soutěžní výhru

V první půli branka nepadla

V prvním podzimním zápase nové sezóny nastoupil Radostín B proti Březí-Březské. Za příjemného podzimního počasí se hrál ze začátku

Domácí rozhodli až ve druhé půli

Ve druhém poločase se v 58. minutě dostali domácí do šance, ale hostující Pavel Jelínek jej zastavil nedovoleným zákrokem, za který uviděl červenou kartu a musel předčasně odejít do sprch. Přesilovku hfu využili domácí dokonale. V 71. minutě otevřel skóre zápasu David Krča 1:0. O dvě minuty později pak tentýž hráč přidal druhou branku a domácí se tak mohli zcela uklidnit. Ve zbytku zápasu si pak své vedení bezpečné pohlídali a získali tak první tři body do podzimní tabulky.

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou B
Invald Lukáš: Před utkáním jsem posbíral velké množství omluvenek, tak jsme mančaft lepili jak se dalo. Chtěl bych pochválit mladý kluky, kteri chytli šanci za pačesy a ukázali že se nebojí a fotbal hrát umí. Celkově jsem s úrovní zápasu a naším výkonem spokojenej. Utkání bylo dlouho vyrovnané, asi klíčovým faktorem se ukázala červená karta pro hostujícího obránce, po které jsme plně kontrolovali hru a dokázali tlak zužitkovat 2 slepenymi góly. Start se povedl a za týden jedeme do Jimramova odčinit debakl z konce minule sezóny...

O. Veselý [-] - J. Svoboda [-] (60. J. Marek [-] ) , M. Láznička [-] (73. P. Barbe [-] ) , M. Špaček [-] (60. P. Barták [-] ) , T. Kadlec [-] (73. Š. Pták [-] ) , D. Krča [-] , P. Gregar [-] (46. L. Dvořák [-] ) , P. Koudela [-] , P. Inwald [-] , L. Invald [-] , A. Kališ [-]