2.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2022-2023

--

Dolní Rožínka ovládla derby, dokonale otočila skóre

24

Na hřišti v Dolní Rožínce se odehrálo tradiční derby proti Bobrové

Ve druhé půli nadále domácí hráči kontrolovali tempo hry. V 69. minutě vedení pojistil Hille, jenž také proměnil svůj nájezd. 3:1. O čtyři minutky později, definitivně rozhodl o osudu utkání Bartoněk, jenž pohodlně dorazil odrazivší se míč od brankové konstrukce, po trestném kopu Čermáka. 4:1.

TJ Baník Dolní Rožínka
Jiří Bílek- hráč: Proti Bobrové se nám dlouhodobě příliš nedaří. V neděli jsme však byli vlastně celý zápas lepším týmem a výhru jsme si dle mého názoru jednoznačně zasloužili. Za výkon mohu pochválit vlastně všechny kluky, co se dostali na hřiště. Bojovnost nám rozhodně nechyběla a troufnu si napsat; budeme-li hrát tak jako včera, můžeme potrápit každého soupeře v okresním přeboru. Příští kolo nás čeká nevyzpytatelné Jívoví, kde budeme chtít herně i výsledkově navázat na utkání s Bobrovou.

Z. Horák [-] - R. Sluka [-] (80. J. Bílek [-] ) , M. Urban [-] (76. R. Mazánek [-] ) , F. Šmerda [-] , M. Šimeček [-] (46. P. Vondruška [-] ) , P. Bartoněk [-] , J. Čermák [-] , J. Veselský [-] (86. D. Vařejka [-] ) , L. Hofman [-] , J. Večeřa [-] , T. Hille [-]