14.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

--

Slavice zdolaly na závěr podzimu Radotice

11. M. Hobza , 18. M. Hobza , 20. M. Hobza , 31. D. Šlapák , 58. T. Kaláb , 79. T. Kaláb , 90. M. Ramaj - 16. M. Tobolka , 27. M. Jeleček
12

Fotbalisté Slavic si připsali proti Radoticím další výhru v řadě a potvrdily dobrou formu

Domácí o tři góly lepší

Slavice přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Radotic . V minulém kole si Slavice vyšláply na favorizované Okříšky B, které porazil na svém hřišti 2:0. Radotice naopak podlehly na půdě Koněšína 3:2. Oba týmy se potkaly v úvodním kole, kde zvítězily Radotice na svém hřišti celkem přesvědčivě 4:1. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Začátek utkání vyšel lépe domácímu týmu, který poslal v 11. minutě Michal Hobza - 1:0. Domácí se dlouho z vedení neradovali a v 16. minutě vyrovnal Michal Tobolka - 1:1. Jenže v 18. minutě opět domácí zásluhou Michala Hobzi šli do vedení 2:1. Za další dvě minuty zkompletoval Michal Hobza hattrick, který tak stihnu za pouhých devět minut - 3:1. Domácí celek hrající v pohodě přidal ve 31. minutě ještě jednu branku o kterou se postaral Daniel Šlapák - 4:1. Domácí tak měli našlápnuto k další výhře a opuštění poslední příčky.

Domácí ještě skóre navýšili

Ve druhém poločase  domácí pokračovali v dobrém výkonu a také přidali další branky. V 58. a 79. minutě se zapsal do střeleckých statistik Tomáš Kaláb a v 90. minutě Matěj Remaj. Za hosty se prosadil pouze Martin Jeleček. Domácí tak na závěr podzimu zaznamenali jasnou výhru 7:2.