12.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

10. M. Habich , 83. D. Kincl - 82. M. Busta
12

Fotbalisté Radotic si připsali proti Čáslavicím cennou domácí výhru 2:1

Domácí o gól lepší

Radotice přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Čáslavic. V minulém kole si Radotice přivezly sedmigólovou nadílku že hřiště nováčka z Valče. Čáslavice naopak zvládli domácí zápas týmů z horní poloviny tabulky,, když zvítězily nad Okříšky B 3:1.V loňské sezóně se radovaly z jednoznačné výhry 1:7 Čáslavice. Radotice tak měly svému soupeři co vracet. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Začátek utkání se domácímu týmu skvělé povedl, když již v 10. minutě

Domácí si výhru pohlídali

Ve druhém poločase se oba celky snažili o vstřelení gólu, ale pozorné obrany odolávala. Už to pomalu vypadalo na jednogólovou výhru domácích, když v 82. minutě vyrovnal na 1:1 Michal Busta. Jenže domácí hned o minutu později z následné protiakce vrátili vedení opět na svoji stranu, když se střelecky prosadil Daniel Kincl - 2:1. Toto vedení si už domácí celek nenechal vzít.