12.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

Koněšín si přivezl s Okříšek B bod

13

Fotbalisté Okříšek B si připsali proti Koněšínu pouze bod za remízu 1:1

Hosté se ujali vedení

Okříšky B doma přivítaly fotbalisty z Koněšína. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Začátek utkání přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali

přicházet také první šance. Jenže gólmani obou týmů byli prozatím na
svém místě. Až přišla 29. minuta a první gólová radost hostujícího celku,
o kterou se postaral Michal Konečný- 0:1 Domácí se pak snažili ještě

o vyrovnání,  ale do konce poločasu již žádná branka nepadla,

takže se docházelo do kabin za hubeného vedení hostujícího týmu. Diváci
se tak určitě měli na co těšit s očekávám domácího obratu.

Domácí alespoň vyrovnali

Ve druhém poločase hosté dlouho odolávala domácímu náporu a to až do 74. minuty, kdy se trefil Karel Vostal - 1:1. Domácí celek doufal v obrat, ale do konce zápasu se již skóre nezměnilo. Hosté si tak z Okříšek přivezli velmi cenný bod, ikdyž polovinu zápasu byli ve vedení.

SK Huhtamaki Okříšky B
M. Trnka [-] - J. Novotný [-] , T. Beneš [-] , T. Dočkal [-] , T. Binka [-] , F. Koreš [-] (67. F. Teplan [-] ) , M. Zeman [-] , M. Picmaus [-] (62. D. Šinkovský [-] ) , K. Vostal [-] , J. Dokulil [-] (46. J. Packa [-] ) , M. Večeřa [-]

TJ Koněšín
M. Macháček [-] - M. Moczár [-] (87. J. Meczl [-] ) , J. Sýkora [-] , M. Konečný [-] , O. Šibůrek [-] , R. Badura [-] , R. Sobotka [-] , S. Horký [-] , P. Zahradníček [-] , J. Heralecký [-] , M. Pokorný [-]

ŽK: 25. M. Zeman , 58. F. Koreš - 35. P. Zahradníček , 86. J. Sýkora , 90. R. Sobotka .
Hráči zápasu: K. Vostal - J. Heralecký .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: ŠABACKÁ Lucie - NĚMEC Vojtěch (N), RYŠAVÝ Radek (N).