11.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

13

Fotbalisté Mohelna si připsali proti Opatovu pouze remízu 1:1

Hosté se ujali vedení

Ahoj Radime, posílám report Mohelno - Opatov.

Mohelno přivítalo na svém hřišti Opatov. Domácí v minulém kole zvítězili těsně 1:0 v Rapoticích, hosté padli 0:3 se Slavicemi.

Úvod zápasu patřil hostujícímu týmu, ihned ve 4. minutě se ujali vedení zásluhou S. Wasserbauera, jehož střela skočila těsně před gólmanem a zaplula do sítě. Stav zápasu 0:1.

Poté se tempo hry začalo vyrovnávat a domácí si vypracovali několik slibných šancí, vyrovnat se jim ovšem do konce poločasu nepodařilo.

Do druhého poločasu nastoupili domácí ve slušném tempu, šla na nich vidět touha po vyrovnání a pramenily z toho slibné šance. V 56. minutě byl v pokutovém území faulován P. Šanda a sudí Kalina nařídil pokutový kop, k němuž se postavil T. Jeřábek, prvotní střelu mu hostující gólman vyrazil, ale z dorážky se domácí útočník již nemýlil a srovnal na 1:1.

Domácí alespoň vyrovnali

Mohelno pokračovalo dál ve vysokém tempu, hosty zjevně přehrávalo. Domácí si vypracovali vyložené gólové šance, ovšem štěstí jim vůbec nepřálo, několikrát nastřelená tyč respektive zrada ve finální koncovce, ale i to ke sportu prostě patří. Po 90. minutách se teda oba týmy rozešly shodně 1:1.

TJ Mohelno
Jeřábek Lumír, trenér: Dnes utrápený bod, již v minulém kole nás dosti zrazovala koncovka, dnes jsme na to bohužel navázali… Doufám, že jsme si střelecké trápení vybrali. Čeká nás teď volný víkend a poté 2 důležité zápasy, musíme srovnat hlavy a jít do toho zas naplno!

TJ Mohelno
J. Světlík [-] - F. Žák [-] , M. Kopeček [-] , Z. Hrubeš [-] , D. Vašek [-] (74. J. Sladký [-] ) - M. Kerndl [-] (46. J. Kavan [-] ) , P. Jeřábek [-] , M. Dvořák [-] , P. Šanda [-] - T. Jeřábek [-] , P. Horký [-] (46. V. Kolesa [-] ) -

FK Opatov
R. Kšír [-] - F. Šinkovský [-] , M. Šaroun [-] , M. Řezáč [-] , P. Jirka [-] (63. J. Plaček [-] ) , A. Švaříček [-] (87. J. Doležal [-] ) , M. Kšír [-] , M. Ježek [-] , S. Wasserbauer [-] , M. Malík [-] , J. Tekal [-]

ŽK: 87. F. Žák , 88. T. Jeřábek - 43. M. Šaroun , 56. M. Kšír , 70. F. Šinkovský .
Hráči zápasu: D. Vašek - R. Kšír , M. Ježek .
Počet diváků: 65. Rozhodčí: KALINA Oldřich - ŠANDA Petr (N), KERNDL Antonín (N).