11.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

11. V. Kos , 33. O. Vrbka , 36. V. Hekrle , 68. F. Dvořák , 71. D. Tomek , 79. F. Dvořák - 31. D. Volf
13

Fotbalisté Předína si připsali proti Šebkovicím B další snadnou výhru

Domácí o dva góly lepší

Od začátku utkání byl styl hry velmi fotbalový hosté i domácí hráli po zemi a bylo k vidění několika pěkných akcí na obou stranách. První se uchytila v 11. minutě, kdy Ondřej Vrbka zatáhl míč po lajně a dával pod sebe, kde se míč odrazil ke Kosovi, který zakončoval. V 31. minutě hosté rozehrávali přímý kop do malého vápna, který se zpět odrazil k Volfovi a ten z první vyrovnal skóre. Domácí se nezalekli a hned o 2 minuty později o tyč srovnával Vrbka. O další 3 minuty později zvyšoval na 3:1 Hekrle, který zakončoval přesně k tyči. Hosté se nevzdávali a dále tvořili tlak obzvláště z rohových a přímých kopů, ale snížit se nepodařilo.

Domácí ještě skóre navýšili

V úvodu druhého poločasu hosté opět rozehrávali jeden ze svých nebezpečných kopů, který se v malém vápně odrazil od Kosa a na brankové čáře zachraňoval M. Šindelář. K další změně skóre došlo až v 68. minutě, kdy po samostatném úprku zvyšoval Dvořák. V 71. minutě zahájil kombinaci Báňa a připravil míč pod sebe Tomkovi, který už jen z první propálil hostujícího golmana. Na konečných 6:1 upravoval střelou z boku Hekrle v 79. minutě, kterého našel krásným lobem za obranu Báňa.

Předín
Vídeňský Vojtěch, hráč: Konečný výsledek zápasu neodpovídá výkonu hostů, kteří hráli opravdu fotbalově, oproti jiným soupeřům. My jsme navázali na druhou půli z Radotic a mohli se tak radovat z další výhry.