10.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

40. M. Liška - 56. V. Kos , 66. V. Báňa , 68. K. Babor
13

Fotbalisté Radotic si připsali proti Předínu smolnou domácí porážku 1:3

Domácí se ujali vedení

Radotice přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Předína. V minulém kole si oba týmy připsaly výhru, když Radotice uspěly na půdě Moravských Budějovic v poměru 2:3. Předín si ve šlágru kola připsal proti Okříškám B výhru 2:1 a byla to zároveň jejich devátá výhra v devíti zápasech. V posledním zápase sezóny Radotice doma nestačily na Předín, kterému podlehly 3:6. Zápas se hrál za velmi příjemného fotbalového počasí. Začátek utkání

přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali přicházet také
šance. Jenže gólmani obou týmů byli na svém místě. Když už se blížil
konec poločasu a všichni si mysleli, že v prvním poločase žádná branka
nepadne, udeřili ve 40. minutě domácí a zásluhou Mariana Lišky
šli do kabin mnohem veselejší - 1:0. Předínu tak hrozila první bodová

ztráta, ale před aktéry zápasu tu byl ještě jeden poločas.

Hosté zápas otočili

Do druhého poločasu vstoupili hosté aktivně a v 56. minutě se dočkali zásluhou Vojtěcha Koše vyrovnání - 1:1. V 66. minutě pak dokonal obrat Vojtěch Báňa - 1:2. O dvě minuty později pak navýšil hostující vedení Karel Babor - 1:3. Tento stav pak vydržel až do konce zápasu a hosté tak vyhráli i svůj desátý soutěžní zápas.

Předín
Vídeňský Vojtěch, hráč: Ahoj, posílám ohlas k zápasu s Radoticemi. Do zápasu jsme vstoupili rozpačitě, nehráli jsme naši hru po zemi a rozehrávka nám trvala příliš dlouho, toho využíval velmi důrazný soupeř. Do druhé půle jsme se zlepšili ve všech směrech, dali míč na zem a hru zrychlili, což přineslo ovoce a podařilo se nám zápas otočit.