10.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

--

--

Moravské Budějovice B zvítězily v Šebkovicích B

13

Fotbalisté Šebkovic B si připsali proti Moravským Budějovicím B smolnou prohru 0:1

V první půli branka nepadla

Šebkovice B doma přivítaly fotbalisty z Moravských Budějovic B. V minulém kole si Šebkovice na svém hřišti připsali výhru s Rapoticemi B v poměru 5:2. V posledním domácím zápase se radovaly z výhry 3 :0 Šebkovice. Utkání začalo opatrně vzájemnou oťukávanou. Budějovice se snažili kombinovat ve středu hřiště, kdežto domácí spoléhali na dlouhé balony za obranu. Největší šanci první půle měl domácí Svoboda, který běžel sám na brankáře, ale místo střely se zamotal do kliček. Hosté se dostali do dvou nadějných úniků, které ovšem domácí obránci na poslední chvíli zastavili.

Hosté rozhodli o své výhře ve druhé půli

Druhá půle probíhala podobně jako první a to bez větších šancí. Skore se měnilo až v 85. minutě, když se k odraženému míči po rohovém kopu dostal Povolný a z malého vápna bez zakončil 0:1. Domácí se poté hnali za vyrovnáním, ale buď je zradila koncovka nebo je vychytal hostující Dvořák.