9.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

27. J. Hobza , 34. D. Bílek , 43. J. Hobza , 61. D. Bílek , 90. J. Krejča - 54. V. Němec , 80. V. Němec
12

Fotbalisté Šebkovic B si připsali proti Rapoticím B domácí výhru 5:2

Domácí o tři góly lepší

Šebkovice B doma přivítaly fotbalisty z Rapotic B...V posledním domácím zápase se radovaly z jednoznačné výhry 11:3 Šebkovice. Hosté tak měli svému soupeři co vracet. Začátek utkání přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali

Domácí si výhru pohlídali

Ve druhém poločase přeci jen hosté přidali a v 54. minutě vrátil Rapotice do zápasu jejich kanonýr Vlastimil Němec - 3:1. Jenže hned v 61. minutě vrátil domácím klid na kopačky svým druhým golem David Bílek - 4:1. Hosté pak byli za svoji snahu odměněni další brankou, když se třetím dvougólovým střelcem tohoto zápasu stal Vlastimil Němec - 4:2. Konečnou podobu utkání pak udělal v 90. minutě Jan Krejča - 5:2.