9.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

--

--

Moravské Budějovice B nestačily ani na Radotice

12

Fotbalisté Moravských Budějovic B si připsali proti Radoticím další porážku v řadě

Oba týmy vstřelily po dvou gólech

Moravské Budějovice B přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Radotic. Moravské Budějovice musely v minulém týdnu dva zápasy ve dvou dnech a v ani jednom nedokázali bodovat a krčí se u dna tabulky. Radotice naopak získaly na svém hřišti jeden bod proti rezervě Šebkovic. Na začátku utkání byli o něco aktivnější domácí, které dostal ve 13. minutě do vedení Libor Veselý - 1:0. Ve 34. minutě bylo v domácím táboře ještě veselejší, když na 2:0 zvyšoval Michal Šabatka. Poté se ale začali prosazovat před koncem prvního poločasu hosté. Nejprve ve 40. minutě snižoval na 2:1 Martin Jeleček a ve 44. minutě dokonce vyrovnal na 2:2 Martin Liška.

Hosté rozhodli o své výhře ve druhé půli

Finiš hostů ze druhého poločasu zamával s domácími natolik, že se již nezmohli na gólovou odpověď, ba naopak sami inkasovali v 68. minutě, kdy se podruhé trefil Martin Jeleček - 2:3. Toto vedení si hosté už po zbytek zápasu pohlídali a odvezli si velmi cenné tři body.