8.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

--

Opatov vybojoval proti Čáslavicím bod

42. S. Wasserbauer , 89. M. Kšír (p.) - 22. M. Šimek , 73. M. Rada
13

Fotbalisté Opatova si připsali proti Čáslavicím bod za remízu 2:2 minutu před koncem

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Opatov přivítal na svém hřišti fotbalisty z Čáslavic. Opatov si v minulém kole přivezl jeden bod ze hřiště nováčka soutěže z Valče po výsledku 1:1. Čáslavice uhrály stejný výsledek, jenže na vlastním hřišti proti dalšímu nováčkovi soutěže z Mohelna to byla spíše ztráta a čelo tabulky jim začíná pomalu odskakovat. V loňské sezóně dokázal Opatov zvítězit nad svým soupeřem 4:1. Utkání se hrálo za nevlídného počasí. Začátek utkání přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali

přicházet také první šance. Jenže gólmani obou týmů byli prozatím na
svém místě. Až přišla 22. minuta a první gólová radost hostujícího celku,
o kterou se postaral kanonýr Marcel Šimek - 0:1. Domácí celek ale proti favoritovi

zápasu nepolevil a dokonce ve 42. minutě dokázal vyrovnat na poločasových 1:1

Silvestr Wasserbauer.

Divoký zápas skončil dělbou bodů

Ve druhém poločase se podstatné věci děly v závěru zápasu, kdy se nejprve v 73. minutě dostali opět do vedení hosté, když se trefil Milan Rada - 1:2. V 83. minutě musel navíc opustit po červené kartě hrací plochu domácí Roman Novotný a na bodový zisk už to moc nevypadalo. Jenže v 89. minutě byl Bohumírem Novákem (červená karta)  podražen ve vápně domácí hráč a pokutový kop proměnil Miroslav Kšír a stanovil skóre na konečných 2:2.

FK Opatov
Hanzal Lukáš, bývalý hráč: Dnes to byl tvrdý zápas proti kvalitnímu týmu se zajímavou a dramatickou koncovkou.