7.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

Radotice vyhrály proti Rapoticím B gólem v závěru

13

Fotbalisté Radotic si připsali proti Radoticím B výhru v nastaveném čase

Hosté se ujali vedení

Radotice přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Rapotic B. Radotice v minulém kole nestačily na jednoho z aspirantů postupu z Okříšek B, kterým podlehly 4:1. Rapotice naopak odcestovaly do Radotic posilněn výhrou proti Koněšínu v poměru 4:1. V posledním domácím zápase se radovaly z jednoznačné výhry 1:6 hosté z Rapotic. Radotice tak měly svému soupeři co vracet. Zápas se hrál za velmi příjemného, ale chladnějších fotbalového počasí. Začátek utkání

přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali přicházet také
šance. Jenže gólmani obou týmů byli na svém místě. Když už se blížil
konec poločasu a všichni si mysleli, že v prvním poločase žádná branka
nepadne, udeřili ve 42. minutě hosté a zásluhou Vlastimila Němce
šli do kabin mnohem veselejší - 0:1. Přesto měl být zápas ještě
otevřenou partií a domácí fanoušci pevně věřili v obrat svého týmu.

Domácí skóre otočili

Na začátku druhého poločasu dal v 53. minutě opět Vlastimil Němec branku a hosté vedli 0:2. Domácí ale zbraně nesložili a začali dotahovat. V 57. minutě snížil Martin Jeleček na 1:2 a v 65. minutě vyrovnal na 2:2 Lukáš Janda. V 70. minutě šli ještě jednou hosté do vedení, když na 2:3 dával gól  Lukáš Konárek. Jenže o tři minuty později opět Lukáš Janda vyrovnal na 3:3. V 90. minutě pak dal definitivní obrat v zápase za radosti domácích fanoušků Lukáš Janda - 4:3.

TJ Družstevník Radotice
V. Liška [-] - M. Habich [-] - P. Tobolka [-] , M. Tobolka [-] , L. Janda [-] , V. Vyhnálek [-] , M. Jeleček [-] , A. Mrkva [-] , D. Kincl [-] (21. M. Komenda [-] ) , M. Liška [-] , L. Sevelda [-] (46. J. Vyhnálek [-] )

FC Rapotice B
A. Krčma [-] - S. Binka [-] (42. P. Slaný [-] ) , V. Němec [-] , J. Karmazín [-] , L. Konárek [-] (73. L. Man [-] ) , A. Chatrný [-] , M. Matoušek [-] , M. Dobeš [-] , D. Slaný [-] , P. Opálka [-] , M. Matoušek [-]

ŽK: 23. A. Mrkva , 36. M. Jeleček - 72. V. Němec , 85. M. Dobeš , 90. P. Opálka .
Hráči zápasu: L. Janda .
Počet diváků: 45. Rozhodčí: ŠIMKA Jaroslav - NEVĚČNÝ Jan (N), ČECH Miloslav (N).